Bude sa film Rýchlo a zbesilo 9 odohrávať vo vesmíre? Herec zo série to neúmyselne potvrdil

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Existuje len jedno miesto, kam sa môže (dnes už akčná) séria Rýchlo a zbesilo posunúť. Od roku 2001 sme sa naprieč ôsmymi filmami a jedným spin-off príbehom presunuli od pouličných závodov až k akčným superhrdinom. V Rýchlo a Zbesilo 8 sme zažili naháňačku s ponorkou a Luke Hobbs (Dwayne Johnson) vlastnoručne odtlačil torpédo.

Neskôr prišiel vedľajší príbeh Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw, kde mal Brixton (Idris Elba) nadľudské schopnosti a futuristické motorky. Posledná méta série je tak jednoznačná – návšteva vesmíru. Scenáristi už v minulosti naznačili, že sa budúce časti série naozaj môžu presunúť mimo planétu Zem. A herec Ludacris to možno neúmyselne potvrdil.

Rýchlo a zbesilo vo vesmíre
Zdroj: io9.gizmodo.com

Film Rýchlo a zbesilo 9 vo vesmíre?

Očakávaný film Rýchlo a zbesilo 9 nás prekvapil už len tým, že postava Hana (Sung Kang) zatiaľ neznámym spôsobom prežila nešťastné udalosti Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda. Aktuálne to však vyzerá tak, že nás niečo prekvapí ešte viac. Naznačil to herec Ludacris, ktorý už dlhé roky stvárňuje postavu Teja Parkera.

V novom rozhovore so službou SiriusXM herec naznačil, že sa film naozaj môže dostať až do vesmíru. Položená otázka sa týkala filmu Rýchlo a zbesilo 9 a jeho možného zasadenia do vesmíru. Ludacris síce nič priamo nepotvrdil, no jasne naznačil, že to môže byť pravda. Danú časť interview nájdete pod týmto odstavcom.

O tejto téme sme počuli už niekoľkokrát, túto možnosť potvrdil aj samotný režisér F. Gary Gray (Rýchlo a zbesilo 8). Ako si to teda predstavujeme? Jednou z možností je, že deviata časť predostrie nutnosť návštevy vesmíru. Epický záver série filmom Rýchlo a zbesilo 10 by sa tak mohol odohrávať vo vesmíre. Nuž, pri Rýchlo a zbesilo nás už asi nič neprekvapí.

Pandémia koronavírusu zapríčinila to, že si deviatu časť ságy neužijeme 21. mája 2020. Celosvetová premiéra filmu bola totiž presunutá na apríl 2021, pričom premiéra v Severnej Amerike je naplánovaná na 2. apríl 2021. Štúdio Universal svojim krokom posunulo celú sériu o rok, takže pokračovanie Rýchlo a Zbesilo 10 určite neuvidíme v roku 2021, ako to mali pôvodne v pláne. Tým pádom sa presúva aj výroba filmu Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw 2, ktorý môžeme očakávať až po roku 2021.

Viete si predstaviť film Rýchlo a zbesilo 9 vo vesmire? Vaše názory nám môžete napísať do sekcie komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -