Vráti sa legendárna Vrana do kín? Vieme, kto by sa mohol objaviť v ikonickej role Erica Dravena!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Dočká sa film Vrana remaku?

existuje niekoľko filmov, ktoré sa mali dočkať svojho remaku, ale všetko časom stroskotalo a zapadlo prachom. Pred nejakým časom to vyzeralo, že aj legendárna Vrana dopadne tak isto, ako „filmy“ z tejto kategórie. Dnes si však môžeme s určitosťou povedať, že sa naozaj vráti. Avšak, nevyzeralo to vždy veľmi nádejne. Aj pri tomto projekte sa režiséri točili ako na kruháči a tak to pokračovalo až do osudného dňa. Vtedy sa filmu ujal režisér F. Javier Gutierrez, ktorý si naposledy zrežíroval sklamanie s názvom Kruhy. Bohužiaľ, aj on vypadol z kresla a nakoniec sa stal „len“ výkonným producentom. Ale do projektu priviedol veľký impulz a aj vďaka nemu sa celá výroba pohla o krok vpred.

Brandon Lee ako Vrana z roku 1994. Zdroj: bloody-disgusting.com

F. Javier Gutierrez nedávno prehovoril s denníkom Forbes a otázka padla na remake filmu Vrana. Taktiež sa mal vyjadriť k nedávnym hláseniam, v ktorých bolo oznámené, že film by mal mať rozpočet 40 miliónov dolárov. Sám priznal, že sa to dozvedel a vôbec to nevylúčil. Vyjadril sa k tomu nasledovne.

„Takže Vrana, dlhšie som s nimi nehovoril, takže naozaj neviem čo chystajú. Ale viem, že príde film a bude mať R hodnotenie. Pochádzam z Európy a som tmavej pleti, určite idem do toho (tiež nechápeme, čo tým myslel). Ak má mať nejaký film hodnotenie R, tak určite Vrana. Týmto som dostal aj Jamesa O’Barra, tvorcu Vrany a zapojil sa do projektu. Sám povedal, že R hodnotenie je to, čo vždy chcel vo filme vidieť. Preto som povedal všetkým tvorcom, aby si poriadne prečítali komix a nie z toho urobiť PG-13. Uznávam, niektoré filmy sú pre mladých, ale tento medzi ne určite patriť nebude.“

Kto si zahrá hlavnú postavu?

A teraz to príde. Viete, ktorý herec je spojovaný s hlavou postavou? Jason Momoa! Viete si ho predstaviť ako Erica Dravena? Túto rolu si pôvodne zahral syn legendárneho Brucea Leeho, Brandon Lee. Ten však nešťastne zahynul počas natáčania filmu v roku 1994. Nech mu je zem ľahká a veríme, že nová Vrana uspeje pre jeho pamiatku. Otázne je, kedy sa film ukáže. Svoje natáčanie mal začať už tento rok v januári, ale nestalo sa tak. V súčastnosti je potencionálny režisér zaneprázdnený natáčaním spin-offu V zajatí démonov, filmu Mníška. Taktiež aj hlavná postava Jason Momoa momentálne pracuje na filme Aquaman. Ak by všetko dokončili včas, je možné, že ich nasledujúci projekt bude práve Vrana!

Žeby projekt konečne našiel svojho hrdinu? Zdroj: vanityfair.com

Pôvodná filmová verzia naďalej zostáva klasikou a milovaným filmom. Určite by si však zaslúžil oživenie a zažiť modernú dobu. Projekt opustil svoj domov zo štúdia Relativity a ujali sa ho hneď tri štúdia – Davis Films, Highland Film Group a Electric Shadow, ktoré film spolufinancujú a koprodukujú. Možno budú mať viac šťastia ako ich predchodcovia a vo filmovom svete uspejú.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -