Sygic útočí na konkurenčný Waze. Slovenská apka predstavila dve užitočné nové funkcie

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Navigácia Sygic šetrí čas aj peniaze 2 novými funkciami

Aplikácia Sygic GPS Navigácie prináša ďalšie inteligentné inovácie. Vodičom poskytujú užitočné informácie, ktoré im počas jazdy pomôžu robiť lepšie rozhodnutia. Tým aj nepriamo ušetriť peniaze aj čas.

Pri príležitosti Black Friday Sygic pripravil ponuky pre nových aj verných zákazníkov. Predplatitelia Premium+ teraz získavajú nové funkcie Čas vyraziť a Radary priemernej rýchlosti. Používatelia doživotnej licencie môžu teraz získať Premium+ za exkluzívnu cenu len 9,99 €.

Spoločnosť najnovšie integrovala do svojej GPS navigácie upozornenia na radary priemernej rýchlosti. Odteraz vodiči uvidia informáciu o týchto radaroch na svojej trase pred monitorovaným úsekom a pred jeho koncom. Sygic chce tým podporovať bezpečné jazdné návyky a prispieť k plynulejšej premávke a prevencii nehôd.

Sygic GPS Navigácia tiež získala novú funkciu známu z vyhľadávačov: aktuálny stav premávky pre konkrétnu trasu počas dňa. Po výbere trasy a ťuknutí na podrobnosti v dolnej časti obrazovky sa v navigácii zobrazí interaktívny graf s údajmi o vývoji premávky v priebehu celého dňa. Po výbere preferovaného času odjazdu sa používateľom zobrazí odhadovaný čas príjazdu do cieľa.

Tieto funkcie sú súčasťou balíka Premium+, ktorý je k dispozícii pre používateľov systému Android aj iOS.

Používatelia bezplatnej verzie Sygic GPS Navigácie dostanú pri príležitosti Black Friday exkluzívnu ponuku ročnej licencie Premium+ za 14,99 EUR na prvý rok. Zľavový kód dostanú aj používatelia s doživotnou licenciou, ktorí tak môžu na ročnom predplatnom Premium+ ušetriť ešte výraznejšie.

sygic iphhone
Zdroj: Sygic

Aplikácia nedávno vylepšila dizajn

Spoločnosť Sygic týmito novými funkciami reaguje na narastajúcu konkurenciu, primárne v podobe Google Máp a aplikácie Waze. Aj preto slovenská aplikácia nedávno vynovila celý dizajn.

Šoférom priniesla úplne nové používateľské rozhranie. Zmenili viac ako len farby a kontrasty. Nové usporiadanie všetkých informácií a údajov v navigácii má podporiť čitateľnosť a intuitívne ovládanie, aby sa používanie aplikácie čo najviac zjednodušilo. Vynovené menu, modernejší režim jazdy a nové prvky sú už teraz dostupné pre Android a čoskoro ich dostanú aj používatelia iOS.

Zdroj: TS Sygic

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -