Guardians of the Galaxy vol.2 dostali nové fotky! James Gunn zároveň prezradil, čo od pokračovania čakať!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Dostali sme ďalšie fotky z filmu Guardians of the Galaxy vol.2

Čaká nás síce ešte dlhá cesta ku strážcom, no čoskoro aj tá skončí. Druhý diel o sympatických strážcoch galaxie sa blíži. Propagovanie sa pomalinky začína a určite sa mnohí pýtate, kde je ďalší trailer? To nevieme ani my, no s príchodom super bowlu sa možno niečo ukáže. Teraz však máme pre vás nové fotky, ktoré zverejnil denník USA Today.

Zároveň nám režisér James Gunn niečo o filme prezradil. Pokračovanie vraj bude o dosť dlhšie ako prvý diel. Najviac nás však prekvapilo vyjadrenie, ktoré povedal o celkovom filme.

Prvý diel bol úspešný, lebo sme ľuďom ukázali niečo nečakané. Tento film môže byť len tým čím je, Strážcovia môžu byť tým čím sú ak riskujú. To znamená dať im veľmi odlišný film.

Naskytla sa teda otázka, čo od filmu čakať? Zábavu a vesmírne dobrodružstvá určite. Toto vyjadrenie nám však potvrdzuje, že môžeme dostať ozaj kvalitný snímok s dobrým dejom, ktorý nebude iba žmýkať to najlepšie z minula. Nepatrím síce medzi tých, ktorý o Guardians hovoria ako o najlepšej Marvelovke, no mám silný pocit, že dvojka by o ten titul bojovať mohla. A vďaka tomuto vyjadreniu mám na film ešte väčšie očakávania ako doteraz.

Starlord
Starlord
Starlord a Drax
Starlord a Drax
Režisér James Gunn (vľavo) a predstaviteľ Starlorda, Chris Pratt
Režisér James Gunn (vľavo) a predstaviteľ Starlorda, Chris Pratt
Drax a Mantis
Drax a Mantis
Yondu, Rocket Raccoon a Baby Groot utekajú z väzenia
Yondu, Rocket Raccoon a Baby Groot utekajú z väzenia

Tešíte sa na pokračovanie? Patríte medzi tých, pre ktorých je prvý diel najlepšou marvelovkou? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Foto: wegotthiscovered.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -