Hans Zimmer sa vracia do DC! Do akej komiksovky zloží hudbu tentokrát?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Hans Zimmer sa vracia do DC!

Hudobný majster sa vracia! Po roku 2016 a vydaní filmu Batman v Superman, si Hans Zimmer povedal, že si dá menšiu pauzu od komiksoviek. Za ten čas sme od neho dostali fantastické diela k filmom ako Dunkirk alebo Blade Runner 2049. Teraz je však čas vrátiť sa tam, kde si ho mnohí z nás zamilovali. Práve Zimmer totiž stál za dychberúcimi soundtrackmi k superhrdinským filmom Muž z ocele a Temný rytier od DC. Teraz sa teda vracia späť.

Zimmer prichádza zložiť hudbu aj pre samostatný film posledného člena triumvirátu a to pre Wonder Woman! Presne tak, očakávané pokračovanie filmu od Patty Jenkins sa dočká skladateľa, ktorý vymyslel jej novú ikonickú tému. Wonder Woman 1984 teda získava skvelú hudobnú dušu a úprimne to s filmom vyzerá čoraz lepšie a lepšie. Síce Rupert Gregson-Williams priniesol do prvého filmu krásnu hudbu, film v rukách tvorcu hlavnej témy bude jednoznačne to pravé.

Zaujímavá je určite aj situácia, do ktorej sa Zimmer teraz dostal. Pred niekoľkými týždňami sme totiž oznamovali novinku, že práve Hans sa postará o hudbu k filmu Dark Phoenix, teda o novú X-Menovku. Bude teda pracovať pre Marvel a aj DC. To je však určite len splnený sen pre všetkých jeho fanúšikov, keďže sa dočkajú len viac z jeho hudby.

Určite sme teda zvedaví, či sa jeho Wonder Woman téma dočká nejakej zmeny. Určite by sme však radi začuli aj nejaký nový motív pre nadchádzajúcu záporáčku Cheetah. To však bude záležať určite na tom, koľko času sa jej rozhodnú tvorcovia venovať. Nuž, DC opäť získava svojho majstra, ktorý sa im posledné roky staral o hudobnú epiku a my veríme, že to tak bude aj naďalej.

Čo hovoríte na Hansa Zimmera a jeho návrat do DC? Ste radi, že sa postará práve o Wonder Woman 1984? Máte radi jeho Wonder Woman tému? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -