Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia čarodejníckej série Harry Potter dostanú sladkú odmenu. A tým nemám na mysli čokoládovú žabku s kúzelníckou kartou alebo fazuľky každej chuti. Otvárať sa bude masívny super-obchod s témou tejto obľúbenej filmovej franšízy. Štúdio Warner Bros. oficiálne oznámilo, že obchod s rozlohou viac ako 1800 m² sa bude otvárať už toto leto vedľa Flatiron Building na Manhattane v New Yorku.

Pôjde o vôbec prvý vlajkový Harry Potter obchod na svete – a zároveň najväčší obchodný priestor venovaný tejto filmovej sérii. Predstavte si najväčší Apple Store na svete ale s tým, že namiesto elektroniky môžete nakupovať prútiky, sladkosti či oblečenie z tohto čarovného univerza.

Harry Potter
Zdroj: travelandleisure.com

Vlajkový Harry Potter obchod v NYC

Obchod sa bude rozprestierať na rozlohe 1,858 m² a troch poschodiach. Fanúšikovia tak budú môcť preskúmavať priestor, ktorý ich prenesie do čarodejníckeho sveta a vyberať si môžu z najväčšej selekcie produktov na tému Harryho Pottera.

Štúdio prehlásilo, že „obchod bude mať najväčšiu kolekciu produktov z filmov Harry Potter a Fantastické zvery na svete pod jednou strechou.“ Fanúšikovia môžu očakávať všemožné produkty, o ktorých čítali v knihách či ich videli vo filmovej sérii. Od čarodejníckych plášťov a rób, cez exkluzívne prútiky, až po fazuľky každej chuti. Taktiež sa môžu tešiť na „interaktívne zážitky a početné možnosti na fotografie.

harry potter obchod
Zdroj: cnn.com

Štúdio Warner Bros. už onedlho oznámi oficiálny dátum otvorenia obchodu. Pokiaľ sa v lete náhodou chystáte za veľkú mláku, tak vlajkový obchod nájdete na tejto adrese.

Harry Potter Flagship Store
935 Broadway
New York, NY 10010

Pokiaľ je vám Amerika ďaleko, tak môžete skúsiť aspoň menší obchodík na stanici Kings Cross v Londýne. Nachádza sa tam Nástupište 9¾, na ktorom si môžete spraviť cool fotku. Ale ten najlepší zážitok vám zaručí miesto Kúzelný svet Harryho Pottera v parku Universal Orlando, kde nájdete Rokfort, Šikmú uličku a množstvo atrakcií.

Pripravte si poriadny mešec galeónov, určite to nebude lacný výlet.

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -