Objaví sa v MCU filme Thor: Love and Thunder aj mŕtvy Heimdall? Waititiho nová fotka to nevylučuje

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Existuje šanca, že zosnulý Heimdall vstane z mŕtvych a uvidíme ho vo filme Thor: Love and Thunder? Podľa nás to pravdepodobné je a najnovšia fotografia s Idrisom Elbom len otvorila dvere ďalším novým špekuláciám.

Aj keď informácia samozrejme zatiaľ potvrdená nebola, režisér Taika Waititi na Instagrame zazdieľal súbor fotografií, na ktorých sa spoločne s Elbom nachádzajú na Novom Zélande. A presne tam, ako aj v Austrálii, sa už čoskoro začne natáčať štvrtý film zo série Thora.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Taika Waititi (@taikawaititi)

Heimdall vo filme Thor: Love and Thunder

Taika Waititi momentálne pracuje na pred-produkcii filmu Thor 4, ktorý by sa mal začať natáčať už začiatkom budúceho roka. Chris Hemsworth sa vráti ako Thor, Tessa Thompson bude opäť Valkyrie a pripraviť sa máme aj na návrat Jane Foster v podaní Natalie Portman.

Ale objaví sa na striebornom plátne aj Idris Elba, ktorý hrá komiksového Heimdalla od roku 2011? Ak by sa tak udialo, či už len prostredníctvom flashbackov alebo iným spôsobom, o ktorom vie len Marvel, určite budeme radi. A už len podľa hercovej prítomnosti na mieste natáčania je jasné, že sa niečo chystá.

Predsa len, neboli by ste v období pandémie radšej doma s rodinou namiesto toho, aby ste hrali ragby zápas na Novom Zélande s režisérom, ktorý začne v januári natáčať film, v ktorom ste hrali jednu z najsympatickejších postáv? Niečo na tom pravdepodobne bude.

Heimdall Thor: Love and Thunder
Zdroj: screenrant.com

Marvel má skúsenosti s oživovaním mŕtvych postáv

Keď sme naposledy videli Heimdalla, bolo to po udalostiach Ragnaroku na začiatku filmu Avengers: Infinity War. Vtedy sa strážca Bifrostu obetoval životom a pomohol Bruceovi Bannerovi vrátiť sa na Zem, aby varoval Avengerov pred Thanosovým príchodom.

Jeho smrť sa zdala byť definitívnou, ale pokiaľ sa bavíme o komiksových filmoch, tu definitívne nie je nikdy nič. V minulosti sme podobnú situáciu zažili napríklad pri Nickovi Furym vo filme Captain America: Winter Soldier, nehovoriac o polovici všetkého života vo vesmíre, ktorá sa opäť nadýchla na konci Avengers: Endgame.

Okrem možného návratu Heimdalla sa však môžeš tešiť na prítomnosť Christiana Balea, ktorého identitu záporného hrdinu Marvel doposiaľ neodhalil. Chýbať nebude ani Chris Pratt ako StarLord alebo Groot, ktorý by sa mal taktiež zapojiť do akcie. Thor: Love and Thunder bude premiérovať 25. marca 2022, ale o všetkých podrobnostiach, ako je napríklad trailer, ťa budeme informovať oveľa skôr.

Objaví sa Heimdall v MCU filme Thor: Love and Thunder? Názor na túto tému nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: instagram.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -