5 krásnych herečiek, ktoré sa preslávili len vďaka svojmu vzhľadu!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Herečky, ktoré preslávil ich vzhľad

Herečky, ktoré preslávil ich vzhľad. Ktoré celebrity vlastne patria do tohto zoznamu? A skutočne sa v dnešnej dobe dá v Hollywoode spoľahnúť len na svoj dokonalý výzor? Samozrejme, že áno. Nezabúdajme na to, že aj keď sa doba zmenila, sympatická herečka môže v tomto svete dosiahnuť oveľa viac, ako dievčina, ktorá síce nevyzerá dobre, no má veľký talent.

Nezabúdajme na to, že v Hollywoode ide prevažne o povrchovú zábavu a napriek súčasným kvalitným filmom je to celé vlastne len krásne pozlátko. Samozrejme, nie všetky dobre vyzerajúce herečky si zaslúžia byť v tomto rebríčku. Medzi tie lepšie príklady by sme určite zaradili Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Penelope Cruz či Salmu Hayek. Lenže popravde pri tvorbe tohto rebríčka sme si mali z čoho vyberať!

5. Jessica Alba

herečky, ktoré preslávil ich vzhľad
Zdroj: eonline.com

Jessica Alba je jedna z najkrajších žien na planéte, o tom niet pochýb. A práve vďaka tomu sa dostala do povedomia mnohých producentov, ktorí ju neskôr obsadili do úspešných či menej úspešných projektov. Jedným z tých najúspešnejších je určite filmová adaptácia komiksového príbehu Sin City –  mesto hriechu od Franka Millera. Neskôr si zahrala vo filme Fantastická štvorka od legendárneho Stana Leeho.

Lenže pri nakrúcaní s ňou mal režisér Tim Story (Mysli ako on) veľké problémy. Pravdou totiž je, že krása Jessicy Alby nedokáže vynahradiť jej nedostatok hereckého talentu, ale čo… Vždy, keď ju vidíme v nejakom filme, tak sa ňu veľmi pekne pozerá a v prípade tradičných romcoms to aj stačí. V súčasnosti sa však Jessica filmom veľmi nevenuje, ale skôr svojej kozmetickej spoločnosti The Honest Company.

4. Carmen Electra

herečky, ktoré preslávil ich vzhľad
Zdroj: thecinemaholic.com

Carmen Electra sa preslávila vďaka účinkovaniu v sexistickom, avšak úspešnom seriáli Pobrežná hliadka, alebo ak chcete, tak Baywatch. V ňom prakticky vystriedala slávnu Pamelu Anderson, ktorá by tiež mohla figurovať v tomto rebríčku. Venujme sa však Carmen, ktorá bola taktiež hviezdou časopisu Playboy a vďaka tomu sa dostala aj do iných projektov, v ktorých vždy a za každých okolností hrala sexbombu. Ako napríklad v prvej časti série Scary Movie (neskôr aj vo štvrtej). Či v seriáli Joey od producentov Priateľov a vo filmoch ako Príbehy na dobrú noc, Šialené rande, Chcem to! či Toto je Sparta!. Bez svojho úžasného vzhľadu, ktorým sa Carmen môže pochváliť aj dnes, by sme ju však zrejme vôbec nepoznali.

3. Megan Fox

Megan Fox Transformers
Zdroj: screencrush.com

Kto by nepoznal prakticky najväčšiu hviezdu zo série Transformers. Kariéra Megan začala jej stretnutím s režisérom Michaelom Bayom, ktorý ju obsadil do druhej časti kultovej série Bad Boys, avšak na plátne sa objavila len na pár sekúnd. A aj to samozrejme ako striptérka v nočnom klube. Lenže Bay v nej videl hviezdu a preto si ju vybral do série o mimozemšťanoch meniacich sa na autá. Netreba dodávať, že táto séria bola komerčná bomba a Megan to vynieslo do nebies. Sláva jej stúpla do hlavy a tak v živom vysielaní osočovala ako Michaela Baya, tak celkovú produkciu Transformers, a tak ju vyrazili.

Neskôr sa objavila len vo filmoch, v ktorých predvádzala svoj neskutočný sexepíl, ako napríklad v prepadáku Jonah Hex. Alebo v stredoškolskej paródii na horor Pozor hryzie. A taktiež si strihla malé cameo „herečky na predaj“ v kinohite Diktátor. Aby sme nezabudli, jednou výnimkou v jej filmografii je film Ninja Korytnačky, ku ktorému sa ale dostala len vďaka jej obnovenému priateľstvu s Michaelom Bayom. V súčasnosti jej popularitu prináša skôr jej kuriózny vzťah s raperom Machine Gun Kellym. Zrejme práve táto popularita ju dostala do filmu Expendables 4.

2. Alexandra Daddario

Alexandra Daddario
Zdroj: popsugar.co.uk

Možno si myslíte, že zaradenie tejto sexbomby to tohto rebríčka je omyl, ale stačí sa pozrieť na jej filmografiu a zistíte, že sem určite patrí. Niet pochýb o tom, že je Alexandra krásna žena, s krásnymi očami, úsmevom a postavou. Nehovoriac o jej veľkých prednostiach. A práve tie ju dostali do Hollywoodu a teda hlavne do série Percy Jackson, ktorá síce nemá skvelé recenzie, ale za to bola veľmi úspešná.

Alexandra si zahrala ako inak sexi túžbu mladého Percyho Jacksona a jej kariéra sa neskôr uberala podobným smerom. Popri tuctoch podpriemerných filmov môžeme vymenovať napríklad Týždeň bez záväzkov, v ktorom ako mladá sexi stredoškoláčka zvádzala Owena Wilsona, či filmovú adaptáciu kultového a už spomínaného seriálu Baywatch, v ktorom sa jej na prsia neustále díval Zac Efron. Aby sme nezabudli, svojimi veľkými prednosťami zabodovala v seriáli True Detective, v ktorom ich aj poriadne „prevetrala“.

1. Amber Heard

Amber Heard Aquaman
Zdroj: gamerant.com

Dnes je Amber skôr známa ako „tá, ktorá žalovala Kapitána Jacka Sparrowa“, avšak v Hollywoode ju kedysi poznali ako jednu z najšarmantnejších herečiek súčasnosti. Vďaka svojej kráse sa dostala k takmer všetkým svojím filmom. Zahrala si sexi stredoškoláčku vo filme Bitkári, sexi čašníčku v akčnom filme Drive Angry a sexi podvodnú bytosť v komiksovom trháku Aquaman. Taktiež svojim pôvabom zapôsobila na Johnnyho Deppa vo filme Rumový denník. Amber určite patrí medzi herečky, ktoré preslávil ich vzhľad a zdá sa, že jej to ako tak stále vychádza, pretože v tomto roku získala titul Najkrajšia tvár na svete.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -