Herné traileryTrailery

Nová príbehová hra Star Wars Jedi: Fallen Order prišla s prvým trailerom!

V americkom Chicagu práve prebieha akcia Star Wars Celebration, ktorá je sviatkom pre všetkých milovníkov tejto hviezdnej ságy. Predvčerom sme sa počas jedného panelu akcie dočkali prvého traileru na film Star Wars: The Rise of Skywalker, ktorý ohúril celý svet.

Včera akcia pokračovala podobným tempom, pretože odhalila prvé informácie o očakávanej hre Star Wars Jedi: Fallen Order. Okrem prvého traileru sme sa dočkali aj informácií o príbehu a dátum vydania! Hru má na starosti štúdio Respawn Entertainment, ktoré má na konte úspešné tituly ako Apex Legends alebo Titanfall. Áno, aj toto štúdio spadá pod EA, no to na jeho hry nemá až tak veľký vplyv.

Hra Star Wars

Zdroj: xbox.com

Hra Star Wars Jedi: Fallen Order prichádza!

Ešte pred samotnou akciou sme sa dozvedeli, že má ísť o čisto singleplayer titul. Zároveň nemá obsahovať žiadne mikrotransakcie a dokonca ani loot boxy. Toto všetko neskôr počas svojho panelu potvrdil aj generálny riaditeľ štúdia, Vince Zempella.

Hlavnou postavou príbehu bude Cal Kestis, mladý Padawan, ktorý prežil Order 66 a deštrukciu celého radu Jedi. Cal sa skrýva pred Impériom po páde Jediov a pracuje na novej planéte s názvom Braka. Spolu so sebou má aj malého droida BD-1. Jeho dobrou kamarátkou a mentorkou je bývala rytierka Jedi, ktorú stvárňuje herečka Debra Wilson. Hlavnú postavu stvárnil Cameron Monaghan.

Štúdio Respawn Entertainment chce vytvoriť súbojový systém, na ktorý si rýchlo zvyknete, no zároveň bude mať svoju “hĺbku”. Hráči budú musieť použiť všetky ich schopnosti a pohyby, aby v súboji uspeli. Tento súbojový systém je často porovnávaný s hrami ako Sekiro: Shadows Die Twice alebo Dark Souls.

Respawn na hre úzko spolupracuje s Disney a Lucasfilmom, takže nám predstavia rôzne nové planéty a postavy. Príkladom sú Purge Trooper, teda nové bojové jednotky, ktoré sú zamerané na boj z blízka. Ide o variant Stormtrooperov, ktorý je vytvorený špeciálne na lovenie Jediov, ktorí prežili Order 66.

Hra beží na Unreal Engine 4. Dočkáme sa jej už 15. novembra 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One!

Zdroj: kotaku.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  SeriályTrailery

  Vieme, kedy vyjde finálna šiesta séria seriálu Bojack Horseman

  Herné traileryHry

  Hra Vivat Sloboda vás už o mesiac privíta v uliciach Bratislavy aj na PC

  Herné traileryHry

  Hra Little Hope - Pokračovanie Man of Medan sa odhaľuje v prvej ukážke

  FilmyTrailery

  Thriller 21 Bridges od bratov Russovcov prichádza s nadupaným trailerom!

  Pridaj komentár