Indiana Jones 5 je rozlúčkou pre Harrisona Forda. Steven Spielberg však do budúcnosti chystá zmenu, ktorá by mohla priniesť Indianu Jane!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Všetko dobré sa raz musí skončiť a to isté platí aj pre herca Harrisona Forda a jeho kultovú postavu Indiana Jonesa. Po štyroch filmoch z tejto legendárnej série nás čaká ešte jeden a po tomto dobrodružstve herec zavesí svoj bič a klobúk na vešiak. Podľa slov režiséra Stevena Spielberga bude nadchádzajúca piata časť poslednou. To ale vôbec neznamená, že by táto séria mala skončiť. Režisér totižto sľúbil, že Indiana Jones bude v budúcnosti pokračovať aj bez Harrisona Forda.

Zdroj: projectcasting.com

Steven Spielberg v poslednom období propaguje svoj najnovší film Ready Player One, ktorý sa stal okamžitým hitom a vrátil režiséra naspäť na zaslúženú pozíciu vo svetovej kinematografii. Už budúci rok by sa malo začať natáčanie filmu Indiana Jones 5 a konečne sme sa dočkali oficiálneho potvrdenia. Ale zvládne to Harrison Ford, ktorý už nepatrí medzi najmladších? Steven Spielberg to v jednom z rozhovorov povedal jasne:

„Bude to posledný film od Harrisona Forda zo sveta Indiana Jonesa. Som si tým istý, ale séria bude určite pokračovať ďalej.“

Harrison Ford má úctyhodných 75 rokov. V úlohe Indiana Jonesa nám ukázal obdivuhodný herecký výkon. Už pred 10 rokmi vo filme Indiana Jones a kráľovstvo kryštálovej lebky mal svoj vek a celú akciu zvládol bez akýchkoľvek problémov. Bude tomu tak aj tentokrát? Osobne verím, že áno a so svojou postavou sa rozlúči tak, ako si zaslúži.

zdroj: amazon

Kto bude nasledovať po Harrisonovi Fordovi?

Akého herca by ste si vedeli predstaviť v tejto úlohe? Jedna z najkultovejších postáv určite neskončí, no už to nikdy nebude ako predtým. Podobná situácia ako pri hercovi Hugh Jackmanovi, ktorý sa taktiež pred nejakým časom rozlúčil zo svojou postavou Wovlerinea. Ak sa teda bavíme o náhrade, bude to musieť byť niekto, kto nám padne do oka už len pri prezretí jeho mena. A nový kandidát sa možno už našiel. Dlhší čas sa hovorí o tom, že by sa na takéto lukratívne miesto mohol dostať talentovaný Chris Pratt. Ale pozor, nastať môže aj prelomová situácia. Steven Spielberg totižto povedal, že by nebolo nič zlé na tom, keby sa v hlavnej úlohe objavila žena. Takže nie je vôbec vylúčené, že v 21. storočí uvidíme Indianu Jane. 

Indiana Jones 5 si začiatok výroby naplánoval na rok 2019. Celé to vypukne v apríli v Spojených štátoch amerických. Ak sa bavíme o premiére, tú si Disney naplánoval na 10. júla 2020. To dáva režisérovi dostatok času priniesť na svet naozaj veľkolepé predstavenie, tak, ako to vie len on. Predsa len sa bavíme o zakončení jednej etapy v živote Harrisona Forda. Ako tomu bolo pri postave Han Solo, teraz prišiel na radu Indiana Jones. Môžeme sa tešiť na kvalitnú rozlúčku z hercom a jeho postavou? To všetko sa dozvieme postupom času a určite s nami ostaňte naladení pre viac informácií!

ZDROJmetro

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -