Film James Bond 25 dostal oficiálny názov a dátum vydania! Ako sa volá?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

James Bond 25 spoznal svoj názov

Ako už možno viete, film James Bond 25 bude poslednou kapitolou pre herca Daniela Craiga. Ten chcel zavesiť smoking na klinec ešte pred týmto filmom, no nakoniec sa rozhodol, že si jeho ikonickú postavu zopakuje ešte poslednýkrát. Kto teda preberie jeho štafetu Agenta 007?

Pôvodne sa hovorilo o menách ako Idris Elba (Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw) či Henry Cavill (Muž z ocele), no nakoniec to vyzerá úplne inak. Už pred nejakým časom sme vás totiž informovali o tom, že túto úlohu preberie žena. Z nej sa síce nestane James Bond, no preberie po ňom post Agentky 007. Teda aspoň tak hovoria klebety a nepodložené správy.

kto stvárni nového agenta 007
Zdroj: collider,com, metro.co.uk

Bavíme sa tu o britskej herečke Lashane Lynch, ktorú môžete poznať napríklad z filmu Captain Marvel. Tá má byť predstavená už v 25. bondovke, no hlavná úloha zatiaľ ostáva Craigovi. Každopádne, film James Bond 25 sa konečne dočkal prvého teaseru. Ten síce neodhaľuje žiadne scény z priamo filmu, no konečne potvrdzuje oficiálny názov.

Oddnes môžeme o tomto filme hovoriť ako o No Time to Die. Po mesiacoch špekulovania a rôznych uniknutých informáciach to teda vyzerá tak, že sa nikto netrafil správne. Pôvodne sa totiž hovorilo o názvoch ako Shatterhand či A Reason to Die, pričom ten druhý bol pomerne blízko.

Taktiež bol stanovený aj dátum vydania, ktorý bol oddialený z februára. Film No Time to Die teda uvidíme 8. apríla 2020.

O čom bude film Bond 25?

Bond odišiel z aktívnej služby a užíva si pokojný život na Jamajke. Jeho mierumilovný život je však veľmi krátky, keď ho jeho starý kamarát Felix Leiter z CIA požiada o pomoc. Jeho misiou je zachrániť uneseného vedca, ktorý je omnoho zákernejším, než sa zdalo. To Bonda navedie na stopu za mysterióznym zloduchom, ktorý je ozbrojený nebezpečnou novou technológiou.

Ďalšími novými tvárami budú Ana de Armas (Blade Runner 2049), Billy Magnussen (Nočná hra), Dali Benssalah (Nox) či David Dencik (Tinker Tailor Soldier Spy). Práve kráska Ana de Armas by sa podľa všetkého mala stať novou Bond girl, ktorá pomyselne nahradí Leu Seydoux po Spectre z roku 2015.

Zo známych tvárí sa vráti Ralph Fiennes (M), Jeffrey Wright (Felix Leiter), Ben Shisaw (Q), Lea Seydoux (Madelenie Swann), Rory Kinnear (Bill Tanner) alebo Naomie Harris (Moneypenny).

Tak čo, tešíte sa na poslednú bondovku s Craigom? My sa už nevieme dočkať!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -