Atómový jašter vracia úder. Kráľ opíc dostal do držky v japonskej ukážke na film Godzilla vs. Kong

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kráľ opíc nám značne narástol a atómový jašter sa z nejakého dôvodu otočil proti ľudstvu. Prvý trailer na film Godzilla vs Kong divákom ešte viac zamotal hlavy a vytvoril množstvo otázok. Prečo Godzilla z ničoho nič zmenila strany? Naozaj sme to v ukážke videli Mechagodzillu? Kto vyhrá tento súboj Titanov a stanú sa z nich nakoniec parťáci?

Všetkých odpovedí sa dočkáme už 25. marca 2021, kedy film vychádza na streamovacej službe HBO Max. Či sa ho dočkáme aj v slovenských kinách je zatiaľ otázne, ale určite to nevyzerá ružovo. Film je ako stvorený pre kinosálu IMAX, ktorá sa otriasa pod revom japonského monštra. Avšak situácia s celosvetovou pandémiou hrá proti nám…

Japonský trailer na Godzilla vs Kong

Reklamné materiály vykresľujú Konga ako toho dobráka, ktorý má zatiaľ nad Godzillou navrch. Hádže po nej sekery na štýl Thora a na tankeri rozdáva tvrdé údery. Karta sa obracia v novej medzinárodnej ukážke, ktorá je určená pre japonské publikum. Väčšina scén síce pochádza z prvého traileru, no ponúka aj doposiaľ nevidené zábery.

Fanúšikovia kráľa monštier sa majú na čo tešiť, Godzilla zasadzuje pravý hák a zhadzuje opičiaka z tankeru. Zatiaľ to vyzerá na vyrovnaný súboj, no režisér Adam Wingard (Death Note) nás v minulosti uistil, že film spozná jasného víťaza. Stále však veríme v to, že sa dvojica bitkárov spojí proti väčšiemu zlu, ktorým môžu byť iné monštrá alebo práve Mechagodzilla.

„Legendy sa spájajú v Godzilla vs. Kong, keď sa títo mýtickí protivníci stretávajú vo veľkolepej bitke na veky vekov, pričom osud sveta visí na vlásku. Kong a jeho ochrancovia podniknú nebezpečnú cestu za jeho skutočným domovom. Spolu s nimi je aj Jia, mladé osirelé dievča, s ktorým si vytvoril jedinečné a silné puto. Ale nečakane sa ocitli na ceste rozzúrenej Godzilly, ktorá nastolila sériu ničenia po celej planéte. Epický stret dvoch Titanov – vyvolaný nevidenými silami – je iba začiatkom tajomstva, ktoré leží hlboko v jadre Zeme.“

Tak znie oficiálna synopsa filmu. Herecký ansámbel sa skladá zo známych tvárí zo série MonsterVerse, ako aj nových mien. Uvidíme Alexandra Skarsgårda, Rebeccu Hall, Eizu González, Millie Bobby Brown, Kylea Chandlera a ďalších.

Tak čo, ste #TeamGodzilla alebo #TeamKong? Vašu stranu nám nezabudnite prezradiť v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -