Stane sa Jennifer Lawrence novou Sue Storm a členkou Fantastickej štvorky? Nové chýry tomu nasvedčujú

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Jennifer Lawrence ako Susan Storm

Štúdio Marvel si pre nás do budúcna pripravilo veľa projektov. Do týchto projektov sa majú dostať v blízkej alebo ďalekej budúcnosti aj pôvodné Marvel postavy, ktoré boli nedávno odkúpené spolu so štúdiom Fox. Medzi tieto postavy patrí napríklad Susan Storm, ktorú si v pripravovanom filme Fantastická štvorka podľa nových fám má zahrať herečka Jennifer Lawrence.

Jennifer Lawrence si už aj predtým zahrala v superhrdinskej franšíze o X-Menoch, kde v niekoľkých projektoch stvárnila postavu Mystique. Jej schopnosťou bola schopnosť meniť podobu svojej tváre a tela. Mystique pôsobila v sérii aj ako hrdinka, no aj ako záporáčka. Jennifer Lawrence je naozaj kvalitná herečka a preto je dosť možné, že raz dostane rolu aj v MCU.

jennifer lawrence mcu susan storm
Zdroj: thedisinsider.com

Pripravovaný film Fantastická štvorka

Nové chýry ale tvrdia, že Jennifer Lawrence už rolu v MCU dokonca dostala. Mala by si podľa týchto správ zahrať v pripravovanom filme Fantastická štvorka. Na starosti ho má režisér Jon Watts, ktorý momentálne pracuje na nepomenovanom filme Spider-Man 3. Herečka by teda v tomto filme mala mať nejakú rolu a všetci predpokladajú, že by malo ísť o rolu Susan Storm a.k.a. The Invisible Woman.

Film Fantastická štvorka by mal byť v predprodukcii a podľa neoverených správ by sa mal natáčať v Austrálii. Austrália sa momentálne stáva populárnym miestom pre natáčanie filmov, s čím súhlasí niekoľko tvorcov a v budúcnosti sa dá čakať, že sa tam bude natáčať čím ďalej, tým viac. Žiadnu z týchto informácií ale oficiálne nepotvrdilo ani štúdio Marvel a ani Disney.

fantastic four
Zdroj: theverge.com

Preto by sme sa nemali tešiť predčasne. Ak by sa aj film mal natáčať v Austrálii, nebude to nejako skoro, pretože Jon Watts musí najprv dokončiť natáčanie filmu o Spider-Manovi. Predpokladá sa, že Fantastická štvorka by mohla vyjsť až niekedy v roku 2023. To, či v ňom bude Jennifer Lawrence, nie je potvrdené, ale táto oscarová herečka by bola určite dobrá voľba pre budúcnosť Marvel Cinematic Universe.

Susan Storm a.k.a. The Invisible Woman

Ak by sa fámy potvrdili a Lawrence by bola novou Invisible Woman, bola by už jej treťou hranou verziou. Prvýkrát sme hranú Sue Storm videli vo filme Fantastická štvorka z roku 2005 a Fantastická štvorka a Silver Surfer z roku 2007. V oboch filmoch si Susan Storm zahrala herečka Jessica Alba. Oba filmy mali viac-menej priemerné hodnotenia.

V roku 2015 sme sa dočkali opäť filmu Fantastická štvorka, ale s novým obsadením. V ňom Invisible Woman stvárnila herečka Kate Mara, no film nebol veľmi úspešný. Fanúšikova preto dávajú svoju dôveru do novej adaptácie od Jona Wattsa. V tomto filme by fanúšikovia v roli Susan Strom a Reeda Richardsa radi videli manželov Emily Blunt a Johna Krasinskeho.

emily blunt john krasinski fantastic four
Zdroj: hype.my

Sue Storm je postava z komiksov, ktorá po vesmírnej nehode spolu s ďalšími členmi posádky dostala superschopnosti. Susan dokáže tvoriť silové štíty a byť neviditeľná, preto sa z nej stala Invisible Woman. Stala sa členkou tímu Fantastická štvorka, do ktorého patria aj jej brat Johnny Storm/Human Torch, jej manžel Reed Richards/Mr. Fantastic a Ben Grimm/The Thing.

Chceli by ste v roli Susan Storm vidieť radšej Jennifer Lawrence alebo Emily Blunt, poprípade nejakú inú herečku? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: cosmicbook.news, murphysmultiverse.com, thedisinsider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -