John Wick 3 odhaľuje herecké obsadenie, režiséra a oficiálny dátum výroby. Máme sa začať tešiť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

John Wick 3 novinky

John Wick sa opäť dostáva do povedomia verejnosti a táto najnovšia správa nás veľmi teší. Síce sme Vám za posledné týždne priniesli niekoľko článkov zo sveta nájomných vrahov, no verte mi, že tento patrí medzi tie najdôležitejšie. Už máme totižto oficiálne potvrdený návrat režiséra a s ním sa taktiež dozvedáme o hereckom obsadení. Okrem toho už vieme pracovný titul filmu, ktorý nesie názov Alpha Cop.

Nové správy nás konečne uviedli na správnu mieru a odhaľujú, že produkcia filmu začne 1. marca 2018 v New Yorku s pridaním ďalších lokalít vrátane Ruska a Španielska. Kam sa teda poberie hlavná postava, ktorú si zahrá Keanu Reeves? To síce ešte nie je známe, no už vieme, kto mu bude robiť spoločnosť.

john wick 3
Zdroj: silverscreenbeat.com

Návrat „mŕtvych“ postáv

Z hereckého obsadenia sa môžeme tešiť na návrat Laurencea Fishburnea. No to nebude všetko. Na striebornom plátne si budeme môcť vychutnať aj dve ďalšie postavy, o ktorých sme si mohli myslieť, že vydýchli naposledy. Z predchádzajúceho filmu sa vráti Common v atraktívnej úlohe osobného strážca Cassiana a herečka Ruby Rose, ako hluchá Ares.

Tešiť sa môžeme aj na niekoľko nových tvári, medzi ktorými uvidíme herca Hiroyuki Sanadu (Ring, Posledný samuraj). Sanada si zahrá hlavu japonského zločineckého syndikátu a je vysoko pravdepodobné, že bude chcieť na svojej stene trofej menom John Wick (Keanu Reeves). Títo dvaja herci sa už v jednom projekte dokonca zišli. Bolo to v roku 2013, kedy sme si mohli vychutnať veľmi zaujímavý film 47 roninov. Okrem toho hľadá štúdio aj ženské obsadenie, ktoré vo filme zastúpi pravdepodobne jeho ženu od jej 20 až po 40 rokov. Herec dúfal, že by sa po jeho boku mohla objaviť Tilda Swinton, no to nebude pravdepodobne reálne, nakoľko má táto herečka 57 rokov.

Zdroj: ew.com

John Wick 3 si ponechal oficiálny dátum vydania, ktorý padol na 17. máj 2019.

Reeves tiež nedávno povedal, že by chcel, aby sa jeho postava snažila utiecť z mesta New York. Takéto želanie mu tvorcovia určite splnia, nakoľko sa natáčanie začína práve na tomto mieste. Celé to vypukne už o tri mesiace a s týmto dňom sa pripravte na poriadnu dávku Johna Wicka. Od prvých fotografií, až po prvý trailer. Na takéto niečo si však ešte musíme počkať, no už teraz je jasné, že zakončenie tejto epickej trilógie prebehne vo veľkom štýle, ako to dokáže len John Wick

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -