Jurský svet: Zánik ríše sľubuje intenzitu a napätie. Bude im k tomu stačiť hodnotenie PG-13?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jurský svet: Zánik ríše sľubuje intenzitu a napätie!

Jurský svet: Zánik ríše bude násilný a intenzívny. Presne takéto niečo nám sľubujú samotní tvorcovia. Spoločnosť MPAA (Motion Picture Associaion of America) ohodnotila nadchádzajúce pokračovanie hodnotením PG-13. Vysvetlenie hodnotenia nie je nijak prekvapivé. Ocitáme sa totižto na pevnine, v ktorej budeme zažívať niekoľko namáhavých bojov o život. Stojí určite za zmienku, že všetky štyri predchádzajúce filmy boli taktiež hodnotené PG-13. I keď niekomu sa mohlo zdať, že to bolo vždy niečo medzi PG-13 a R-rated. Pokiaľ však do filmu nechcú priniesť skutočné násilie, budeme sa musieť zmieriť s nižším hodnotením.

Režisér J.A. Bayona uviedol, že tento film bude temnejší ako Jurský svet. A taktiež by to nemal byť úplný koniec éry dinosaurov. Štúdio Universal nedávno oznámilo, že Jurský svet 3 príde v júni 2021. To znamená, že si na poslednú časť trilógie počkáme dlhé tri roky.

Trilógia, ktorá zmení Jurský svet navždy!  

Po vypustení flmu Jurský park 3 v roku 2001, veľká skupina fanúšikov bola nespokojná. Bolo to sklamanie pre fanúšikov a kritikov. Celosvetovo sa mu podarilo zarobiť len 368 miliónov dolárov. Ak by sme to teda porovnali s Jurským svetom, rozdiel je enormný. Hit z roku 2015 totižto zarobil neuveriteľných 1,672 miliardy USD. Po tom ako sme čakali dlhých 14 rokov, to sa za úspech určite dá považovať, nemyslíte? Tento zárobok teda určite prekvapil všetkých a taktiež dodal štúdiu dôveru, že v tejto sérii môžu pokračovať.

Zdroj: screenrant.com

Ale stačí len obrovský zárobok? V poslednej dobe sú niektoré filmy len „značkou“ a ich zárobok sa vôbec neodzrkadli na kvalite daného filmu. Preto bude zaujímavé sledovať ako sa tvorcom podarí zakončiť túto novú trilógiu. Ako som už spomínal vyššie, bolo nám sľúbené napätie. Nie sú to totižto len dinosaury, ktorý na ostrove zabíjajú ľudí. Navyše sa môžeme pripraviť na kvalitnú vulkanickú erupciu, ktorá určite zmení celý príbeh filmu. Premiéra filmu Jurský svet: Zánik ríše bude už 22.júna.2018 a budeme sa musieť stotožniť s hodnotením PG-13. Tešíte sa na pokračovania aj napriek rozhodnutiu spoločnosti MPAA?    

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -