Keanu Reeves má úlohu vo filme Toy Story 4! Akú postavu si zahrá?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Keanu Reeves v Toy Story 4

Minulý týždeň nás ovalila dávka nostalgie. Dočkali sme sa totižto vôbec prvého teaser traileru na pokračovanie rozprávky Toy Story! Spolu s ním prišli na scénu aj prvé plagáty a na druhý deň sme si pozreli ďalšiu krátku vtipnú vsuvku, ktorá nám predstavila nové herecké prídavky v podobe Jordana Peelea a Keegana-Michaela Keya. Každopádne, veľký boom okolo animáku Toy Story 4 tak rýchlo nekončí! Najnovšie informácie totižto prezrádzajú, že úlohu dostane aj samotný Keanu Reeves! Bude hlasom niektorej z postáv, no jej identita zatiaľ ostáva zahalená. Viete si predstaviť hlas zabijaka Johna Wicka v krásnej rozprávke, akou je Toy Story? Nie? Ani my nie… Preto to bude tak úžasné!

Túto informáciu prezradil samotný Tim Allen, ktorý je hlasom postavy Buzza Rakeťáka. Stalo sa tak pri rozhovore s Jimmym Fallonom v jeho The Tonight Show. Taktiež prezradil, že Keanu má vo filme naozaj úžasnú úlohu. Nám teda neostáva nič iné, ako čakať na to, dokým sa jeho postava neodhalí. Najvtipnejšie na celej tejto situácii je, že túto informáciu zobral do rúk aj talentovaný umelec BossLogic. Ten pre Keanu Reevesa vytvoril vlastný charakterový plagát! Na ňom môžeme vidieť Reevesa ako hračku, ktorá robí to, čo jej ide najlepšie. Zabíjanie. Bohužiaľ, schytal to obľúbený psík Slinky. Dúfame teda, že Keanu bude dabovať oveľa milšiu postavu!

Tak čo, tešíte sa pokračovanie obľúbenej série Toy Story? Dajte nám vedieť do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -