Pohodlné pozeranie filmov: V tomto kine nie sú sedačky, ale POSTELE!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Večná debata… Kde sa lepšie pozerajú filmy? Je to doma v pohodlí, s vyloženými nohami, na mäkkom gauči a s hŕstkou vlastného popcornu v ruke? Alebo v kine, na obrovskom plátne a s úžasným ozvučením? Nuž, ako dokázalo toto kino s posteľami miesto sedačiek, úplne najlepší nápad je tieto dva spôsoby pozerania filmov spojiť! Ako to vyzerá a koľko stojí lístok na takéto premietanie? Poďme sa na to spolu pozrieť.

kino
Zdroj: lifewire.com

Kino s posteľami miesto sedačiek

Dosť možno môžeme rastúcu popularitu streamovacích služieb pripísať jednoduchej veci: pohodliu. Ležať v posteli, ideálne so svojou drahou polovičkou a pozerať dobrý film, to je ako zo sna. Aj preto stále menej ľudí chodí do kina. Nezabúdajme však na kvalitu a atmosféru, ktoré dokážu ponúknuť len veľké sály.

To si uvedomil Venanzio Di Bacco, generálny riaditeľ spoločnosti Cinémas Pathé. Prečo tieto dva zážitky nespojiť, nevziať to najlepšie z oboch a vytvoriť dokonalo pohodlný filmový zážitok? V švajčiarskom mestečku Spreitenbach tak bolo otvorené kino plné postelí.

Kino s posteľami miesto sedačiek
Zdroj: ctvnews.ca

VIP posteľná sála má v sebe len 11 jednotlivých postelí – kapacitu teda naplní už 22 ľudí, keďže ide o manželské postele. Samozrejme, diváci môžu očakávať, že sú čerstvo ustlané. Po každom premietaní je totižto vymenené povlečenie na matraci a mäkkých vankúšoch. Ako totiž povedal šéf spoločnosti, ktorá za sálou stojí, „hygienický aspekt je veľmi dôležitý.“

Je to teda pre bežných smrteľníkov, alebo len pre vyvolených Švajčiarov? Nuž, to posúď sám, keďže cena 1 lístka je 49 švajčiarskych frankov, čo je v prepočte asi 44 €. Trochu vysoká cena… Jeden pár tak za premietanie zaplatí takmer 90 €.

popcorn
Zdroj: daily.jstor.org

Na oplátku však môžu zákazníci prísť až o pol hodinu skôr, ako začne film, a môžu si dať neobmedzené množstvo pitia a jedla. Pre osamelých je tu potom aj možnosť gauča pre jedného človeka. Kam by si šiel ty?

Chcel by si niekedy navštíviť kino s posteľami miesto sedačiek? Pokiaľ áno, pošli tento článok niekomu, s kým tam raz musíš ísť!

Zdroj: simplemost.com, localnews8.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -