Komiksovka Flashpoint sa oficiálne stáva skutočnosťou! Režírovať ju budú scenáristi z Marvelu. Čo to pre DC Comics znamená?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po mnohých neúspechoch a falošných nádejach máme opäť dôvod sa tešiť. A tentokrát už nejde o žiadne dohady či prázdne sľuby. Flashpoint sa totižto oficiálne stáva skutočnosťou a filmové univerzum DCEU sa rozšíri o jeden z najlepších komiksových príbehov všetkých čias. Informácie prišli nečakane a náhlo, ich dôležitosť ale nie je o nič nižšia. Čo nové sme sa teda o pripravovanom filme dozvedeli? Čo presne majú s novinkou spoločné scenáristi Spider-Man: Homecoming a kedy ju uvidíme?

Robert Zemeckis a Flash?
Zdroj: thefandom.com

Komiksovka Flashpoint vyzerá sľubne

John Francis Daley sa obrátil na sociálne médiá, kde pridal gif animovaného Flasha, ktorý beží po stene. Ku príspevku pridal iba „It’s happening!“ Ak sledujete dianie vo filmovom svete, určite ste už postrehli informácie o tom, že duo Daley a Jonathan M. Goldstein sa zhováralo so štúdiami DC a Warner Bros. To sme vedeli už od začiatku tohto roka. Nikdy sme však nevideli žiaden dôkaz, že Daley a Goldstein naozaj pracujú na komiksovke v DCEU. Taktiež sme ani donedávna netušili, že štúdiá dali dvojici zoznam projektov, z ktorých si jednoducho sami vybrali Flashpoint.

DCEU bezpochyby ešte nestratilo svoje potenciál. Po vydaní úspešnej Wonder Woman sa totižto začalo odohrávať mnoho veľkých zmien ohľadom budúcej produkcie. V názore, že štúdio by malo počúvať svojich fanúšikov, ich ešte viac podporili negatívne ohlasy na Justice League. Práve ten mal totižto do DCEU priniesť „revolúciu“ – čo sa veľmi nepodarilo. Odvtedy sa už toho však mnoho zmenilo a teraz to vyzerá tak, že štúdiá už to chcú začať brať vážne. Zatiaľ počúvame sľuby, že všetko sa zlepší po vydaní sólovky Jokera v roku 2019

Justice League recenzia
Zdroj: wall.alphacoders.com

Novinky o oficiálnom priradení režisérov a entuziazmus od Daleyho a Goldsteina voči projektu bez pochýb potešia každého fanúšika DC. Načakali sme sa dlho, ale konečne uvidíme Barryho Allena vo svojom vlastnom filme. Osobne som veľmi zvedavý, čo dvojica s príbehom spraví. Zatiaľ nie je nič isté a čokoľvek sa stále môže zmeniť – už onedlho by sa ale mali objaviť oficiálne informácie o Flashpointe. To znamená, že si budeme môcť prečítať aj synopsu príbehu.

Flashpoint by sme si v kinách mali pozrieť niekedy v roku 2020. Dovtedy nám neostáva nič iné, než čakať na nové informácie. Tešíte sa na sfilmovanie jedného z najlepších komiksových príbehov všetkých čias?

ZDROJtwitter

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -