Letná ponuka obsahuje množstvo titulov pre PS5 a PS4, vrátane tých najnovších, za akčné ceny

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spoločnosť Sony Interactive Entertainment (SIE) dnes predstavuje letnú ponuku PlayStation zliav na vybrané herné tituly. Zvýhodnené ceny platia od dnešného dňa do 21. augusta alebo do vypredania zásob. Kompletná ponuka obsahuje tentokrát cez sedemdesiat hier vrátane špeciálnych edícií, od PS5 noviniek až po legendárne herné klasiky a VR tituly.

V horúcich letných dňoch sa môžete schladiť napríklad pri Horizon Forbidden West, ktorého PS5 verziu si teraz zakúpite za 39,99 € a PS4 za 35,99 €. Pre skutočných fajnšmekrov je pripravená aj akčná cena špeciálnej edície najnovšieho dielu tejto série. PS5 verzia Horizon Forbidden West Secial Edition je teraz len za 49,55 €, pre majiteľov PS4 v cene 39,99 €. Ak túžite svoju zbierku rozšíriť o niekoľko artefaktov z tejto hry, Collector‘s Edition môže byť vaša už za akčných 159,99 €, nadupaná Regala Edition za 219,99 €.

Horizon Forbidden West gameplay ukážka
Zdroj: wccftech.com

Milovníci pretekov a rýchlych áut si prídu na svoje s tohtoročnou novinkou Grand Turismo 7, ktorá je teraz pre PS5 hráčov dostupná v cene 39,99 €, PS4 verzia za 34,99 €. Rozšírená Gran Turismo 7 25th Anniversary Edition pre obe verzie konzol môže byť vaša za čiastku 59,99 €.

Ak patríte medzi fanúšikov Jina Sakaie, vás poteší aj rozšírená verzia Ghost of Tsushima Director’s Cut v dočasnej cene 39,99 € pre PS5 a 34,99 € vo verzii pre PS4.

Súčasťou letných zliav sú tiež ďalšie populárne PS5 tituly. Napríklad automobilová bojovka Destruction AllStars za 11,99 €, mysteriózna Death Stranding Directors’s Cut za 34,99 € alebo farebný svet Ratchet & Clank: Rift Apart za 39,99 €. Medzi nimi nájdete aj Returnal a Demon’s Souls za rovnakú cenu 39,99 € a mnohé ďalšie.

God-of-War-Ragnarok odloženie
Zdroj: tuttotech.net

Aktuálne akčné zľavy sa tradične týkajú aj kolekcie PlayStation HITS. Vďaka tomu sa tak môžete naladiť na jesenný príchod nového pokračovania príbehu Kratosa a Atreusa s God of War HITS alebo God of War 3 Remaster HITS len za 9,99 €. Za rovnakú cenu si môžete zaspomínať na predchádzajúce časti ďalších obľúbených sérií, napríklad s GT Sport HITS, The Last Of Us Remastered HITS, Uncharted Collection HITS a ďalších.

Kompletnú ponuku zliav v rámci letnej akcie nájdete vo vybraných predajcov alebo na: playstation.com/sk-sk/local/akcna-ponuka/

Zdroj: TS Sony/PlayStation

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -