Francúzsky seriál Lupin od Netflixu odhalil nový trailer, ktorý dráždi príchodom ďalších piatich epizód

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil prvý teaser trailer k úspešnej francúzskej sérii Lupin Part 2. Krátka ukážka odhalila ďalšie skvelé zábery z nadchádzajúcich piatich epizód, ktoré sa na streamovacej platforme objavia už čoskoro.

V hlavnej úlohe sa predstavil herec Omar Sy (Nedotknuteľní). Scenár vytvorili George Kay a François Uzan, pri ktorého písaní sa inšpirovali knižnou predlohou Arsène Lupin, Gentleman Burglar od spisovateľa Mauricea Leblanca z roku 1907.

Trailer k seriálu Lupin Part 2 od Netflixu:

Prvá časť (Part 1) 1. série pozostávala z piatich epizód. Druhá časť (Part 2) bude obsahovať rovnaký počet epizód, ale uvidíme ich o niečo neskôr, aj keď boli natočené v rovnakom čase ako prvých päť epizód.

Chronologicky bude šiesta epizóda samozrejme nadväzovať na doposiaľ poslednú epizódu a Assaneova snaha o pomstu proti Hubertovi Pelligrinimu (Hervé Pierre) sa začína komplikovať. Assane musí vymyslieť nový dokonalý plán, pretože mu jeho hlavný nepriateľ uniesol syna a záchrana milovanej osoby sa stáva prioritou číslo jedna.

Okrem vyššie spomenutých hercov si v seriáli zahrali aj Nicole Garcia, Clotilde Hesme, Ludivine Sagnier, Antoine Gouy, Shirine Boutella a Soufiane Guerrab. Showrunnerom šiestej a siedmej epizódy je Ludovic Bernard (L’ascension), zatiaľ čo Hugo Gélin (Láska na druhý pohľad) sa postaral o zvyšné tri.

Lupin Par 2 Netflix
Zdroj: tyla.com

O čom je seriál?

Lupin je desaťdielna séria odohrávajúca sa v Paríži, ktorá ti bližšie ukáže životné dobrodružstvá Assana Diopa (Omar Sy). Ten je inšpirovaný práve knihou od Leblanca a sleduje každý krok hlavnej postavy, gentlemanského zlodeja a majstra v maskovaní Arsène Lupina.

Seriál obsahuje naozaj všetko potrebné k tomu, aby upútal široké publikum a uspokojil aj tých náročnejších divákov. Okrem toho môžeš očakávať skvelý soundtrack a gradujúce tempo na konci každej jednej časti. Perfektná oddychovka, ktorú veľmi jednoducho zhltneš za jeden večer.

Tešíš sa pokračovanie Lupin Part 2 od Netflixu, ktoré nám už konečne odhalilo aj prvý teaser trailer? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -