Filmy

Vieme, na koho sa bude sústreďovať dej filmu Mad Max 5. Bude hlavnou postavou mladá Furiosa?

Ak nás informácie neklamú, ešte minulý rok nám režisér George Miller prezradil, že v dielni štúdia ležia plány k dvom Mad Max pokračovaniam – Wasteland a Furiosa.  Tohtoročná aktualizácia nám prezradila, že film Mad Max 5  bude zameraný na Furiosu a údajne sa začne natáčať už tento rok. Režisér George Miller verí, že od štúdia Warner Bros. dostane čoskoro zelenú a s celým výrobným tímom sa presunú do Austrálie.

Furiosa Mad Max 5

Zdroj: geektyrant.com

Objaví sa vo filme Mad Max 5 Furiosa v podobe Charlize Theron?

Najnovšie detaily sa týkajú aj hereckého obsadenia, v ktorom sa pôvodnej herečky stvárňujúcej Furiosu pravdepodobne už nedočkáme. 44-ročnú Charlize Theron by mala nahradiť jej mladšia verzia. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa do projektu taktiež pridáva aj herec Yahya Abdul-Mateen II. Ten by sa mal objaviť v hlavnej mužskej úlohe filmu a už v minulosti sme si ho mohli všimnúť vo filmoch ako Aquaman a Watchmen.

O čom bude najnovší Mad Max 5?

Pokiaľ ide o dejovú líniu, Miller zatiaľ nič podstatné neprezradil. No podľa všetkého sa bude jeden film zameriavať na Mad Maxa a druhý na Furiosu, hoci sa v druhom filme objaví aj Mad Max. Otázne je však zatiaľ aj to, či sa dvoch pokračovaní vôbec dočkáme. Rozhodnúť o tom musí filmové štúdio Warner Bros., ktoré by sa malo vyjadriť v najbližšej dobe.

Ak sa Mad Max 5 dostane do výroby ešte tento rok, natáčanie by sa malo skončiť pomerne skôr, ako sa pôvodne očakávalo. Štúdio Warner Bros. sa už v minulosti vyjadrilo, že by radi divákom priniesli pokračovanie. Zároveň nás teší, že Mad Max 5 by sa mal v kinách objaviť v tom istom roku ako aj The Matrix 4.

Bude podľa vás Furiosa hlavnou postavou filmu Mad Max 5 alebo sa dočkáme opačného pohlavia? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  Pridaj komentár