Vieme, na koho sa bude sústreďovať dej filmu Mad Max 5. Bude hlavnou postavou mladá Furiosa?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ak nás informácie neklamú, ešte minulý rok nám režisér George Miller prezradil, že v dielni štúdia ležia plány k dvom Mad Max pokračovaniam – Wasteland a Furiosa.  Tohtoročná aktualizácia nám prezradila, že film Mad Max 5  bude zameraný na Furiosu a údajne sa začne natáčať už tento rok. Režisér George Miller verí, že od štúdia Warner Bros. dostane čoskoro zelenú a s celým výrobným tímom sa presunú do Austrálie.

Furiosa Mad Max 5
Zdroj: geektyrant.com

Objaví sa vo filme Mad Max 5 Furiosa v podobe Charlize Theron?

Najnovšie detaily sa týkajú aj hereckého obsadenia, v ktorom sa pôvodnej herečky stvárňujúcej Furiosu pravdepodobne už nedočkáme. 44-ročnú Charlize Theron by mala nahradiť jej mladšia verzia. Okrem toho sme sa dozvedeli, že sa do projektu taktiež pridáva aj herec Yahya Abdul-Mateen II. Ten by sa mal objaviť v hlavnej mužskej úlohe filmu a už v minulosti sme si ho mohli všimnúť vo filmoch ako Aquaman a Watchmen.

O čom bude najnovší Mad Max 5?

Pokiaľ ide o dejovú líniu, Miller zatiaľ nič podstatné neprezradil. No podľa všetkého sa bude jeden film zameriavať na Mad Maxa a druhý na Furiosu, hoci sa v druhom filme objaví aj Mad Max. Otázne je však zatiaľ aj to, či sa dvoch pokračovaní vôbec dočkáme. Rozhodnúť o tom musí filmové štúdio Warner Bros., ktoré by sa malo vyjadriť v najbližšej dobe.

Ak sa Mad Max 5 dostane do výroby ešte tento rok, natáčanie by sa malo skončiť pomerne skôr, ako sa pôvodne očakávalo. Štúdio Warner Bros. sa už v minulosti vyjadrilo, že by radi divákom priniesli pokračovanie. Zároveň nás teší, že Mad Max 5 by sa mal v kinách objaviť v tom istom roku ako aj The Matrix 4.

Bude podľa vás Furiosa hlavnou postavou filmu Mad Max 5 alebo sa dočkáme opačného pohlavia? Vaše názory nám nezabudnite zanechať v sekcii komentárov. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -