Marvel seriál Falcon & Winter Soldier neuvidíme toto leto, presúva sa aj WandaVision

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Marvel seriály tiež doplatili na koronavírus

Nie tak dávno nás potešila správa o tom, že nakrúcanie pripravovaného seriálu The Falcon and the Winter Soldier môže pokračovať. Aj jeho produkcia bola pozastavená kvôli celosvetovej pandémii koronavírusu, pričom sa štáb práve nachádzal v Českej Republike. Nakrúcanie tak mohlo pokračovať presne tam, kde niekoľko mesiacov dozadu skončilo.

Premiéra seriálu na streamovacej službe Disney+ však bola naplánovaná už na august, čo sa mnohým zdalo ako nesplniteľný deadline. Aj napriek tomu sme dostali informácie o tom, že to vydanie seriálu The Falcon and the Winter Soldier neovplyvní. Teda, až doteraz. Opäť musíme byť poslom zlých správ, no vydania sa toto leto nedočkáme.

The Falcon and The Winter Soldier
Zdroj: exactdn.com

The Falcon and the Winter Soldier

Štúdio Disney totiž odhalilo svoj plán premiér filmov, seriálov a dokumentov, ktoré uvidíme v auguste na službe Disney+. Bohužiaľ, prvý seriál z prostredia Marvel Cinematic Universe sa v tomto pláne nenachádza. Slová šéfa Disney Boba Igera o tom, že ho naozaj uvidíme v auguste, teda po dnešku neplatia.

Taktiež sme sa nedočkali žiadneho náhradného mesiaca, a už vôbec nie špecifického dátumu vydania prvej časti. Žiaden z MCU seriál na Disney+ totiž nepozná svoj presný dátum vydania, poznáme len mesiace alebo ročné obdobia. Vydedukovať však môžeme to, že The Falcon and the Winter Soldier príde niekedy v zime, pokiaľ by nahradil miesto vydania seriálu WandaVision.

WandaVision
Zdroj: cbr.com

WandaVision

Áno, aj zaujímavo vyzerajúci „sitkom“ so Scarlet Witch a Visionom posúva svoj dátum vydania. Server THR chvíľu po vypustení informácií o The Falcon and the Winter Soldier prehlásil, že ani WandaVision nepríde včas. Tvrdia, že vydanie je naplánované na jar 2021, „pokiaľ pôjdu veci podľa plánov“. Šou sme mali pôvodne vidieť už v decembri 2020, ako hovorili zatiaľ posledné správy.

WandaVision je síce už nejaký ten piatok natočený, no na stred júla bolo naplánované dodatočné nakrúcanie (nevieme, či vôbec prebehlo). Na ďalšie Disney+ seriály ako Loki alebo What If…? síce slovo nepadlo, no veľmi dobre poznáme domino efekt, ktorý dokáže spustiť odklad iných titulov.

Na domino efekt doplatili aj všetky filmy 4. fázy MCU, pričom ho spustilo preloženie premiéry Black Widow. Napríklad taký film Doctor Strange in the Multiverse of Madness bol kvôli koronavírusu presunutý o celý rok, uvidíme ho až 24. marca 2022. Nižšie sme si pre vás pripravili kompletné zhrnutie 4. fázy vrátane všetkých filmov a seriálov.

4. fáza Marvel Cinematic Universe

Myslíte si, že sa budú Marvel seriály a filmy posúvať ešte viac? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: screenrant.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -