AKTUÁLNE: Matrix 4 sa stáva realitou! Vráti sa aj Keanu Reeves?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Je to oficiálne potvrdené: film Matrix 4 sa stáva realitou! Už dávnejšie sa na internete objavili dohady a informácie, že štvrtý diel série sa začne vyrábať už čoskoro. Všetky skeptické názory sú dnešným dňom pretlačené, keďže štúdio Warner Bros. Pictures už začína aktívne pracovať na štvrtom filme. O réžiu sa postará Lana Wachovski. Vrátia sa však aj herci ako Carrie–Anne Moss či Keanu Reeves?

TIP na film: Matrix | Akčný príbeh o budúcnosti a živote v simulácii
Zdroj: allofwhineandspace.blogspot.com

Matrix 4 sa stáva realitou… aj s Keanu Reevesom?

Z Keanu Reevesa sa v posledných mesiacoch stal patrón internetovej kultúry. Memes, vtipné obrázky a charitatívna aktivita zaistili, že z uznávanej hereckej hviezdy sa stal uznávaný človek, ktorý je súčasne tak trochu „in“. Pre potenciálny film Matrix 4 by teda bolo nezmyselné, keby sa jeho meno nemalo objaviť v obsadení.

Strach už mať nemusíme. Portál Variety oznamuje, že štúdiá Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures verejne potvrdili plány na produkciu štvrtého Matrixu. A čo viac, naozaj sa vrátia herci Carrie–Anne Moss (Trinity) a Keanu Reeves (Neo). To však vôbec nie je všetko, čo sme sa stihli dozvedieť.

keanu reeves
Zdroj: cosmicbook.news

Matrix trilógia už viac nebude trilógiou. O nový prírastok do série sa postará Lana Wachowski, sestra Lilly, s ktorou vo dvojici režírovala pôvodné filmy. Použitý pritom bude jej scenár, ktorý napísala s Aleksanderom Hemonom a Davidom Mitchellom. Toto je oficiálne prehlásenie režisérky k ohláseniu pokračovania:

„Mnoho z ideí, ktoré sme s Lilly pred 20 rokmi preberali, sa stali realitou či dnes sú ešte relevantnejšie. Som veľmi šťastná, že tie postavy sa vrátili do môjho života a som vďačná za ďalšiu šancu pracovať s mojimi brilantnými priateľmi.“

lana wachowski
Zdroj: etonline.com

Ďalej sme sa navyše stihli dozvedieť, že produkcia by mala započať už v roku 2020. Netušíme však, o čom bude príbeh, a či sa vráti aj Laurence Fishburne ako Morpheus. Myslím si však, že doteraz oznámené informácie sú dosť na to, aby sa fanúšikovia začali tešiť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Čo na to vravíte? Tešíte sa na štvrtý Matrix, v ktorom si zahrá aj Keanu Reeves? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -