Filmy

AKTUÁLNE: Matrix 4 sa stáva realitou! Vráti sa aj Keanu Reeves?

Je to oficiálne potvrdené: film Matrix 4 sa stáva realitou! Už dávnejšie sa na internete objavili dohady a informácie, že štvrtý diel série sa začne vyrábať už čoskoro. Všetky skeptické názory sú dnešným dňom pretlačené, keďže štúdio Warner Bros. Pictures už začína aktívne pracovať na štvrtom filme. O réžiu sa postará Lana Wachovski. Vrátia sa však aj herci ako Carrie–Anne Moss či Keanu Reeves?

TIP na film: Matrix | Akčný príbeh o budúcnosti a živote v simulácii

Zdroj: allofwhineandspace.blogspot.com

Matrix 4 sa stáva realitou… aj s Keanu Reevesom?

Z Keanu Reevesa sa v posledných mesiacoch stal patrón internetovej kultúry. Memes, vtipné obrázky a charitatívna aktivita zaistili, že z uznávanej hereckej hviezdy sa stal uznávaný človek, ktorý je súčasne tak trochu “in”. Pre potenciálny film Matrix 4 by teda bolo nezmyselné, keby sa jeho meno nemalo objaviť v obsadení.

Strach už mať nemusíme. Portál Variety oznamuje, že štúdiá Warner Bros. Pictures a Village Roadshow Pictures verejne potvrdili plány na produkciu štvrtého Matrixu. A čo viac, naozaj sa vrátia herci Carrie–Anne Moss (Trinity) a Keanu Reeves (Neo). To však vôbec nie je všetko, čo sme sa stihli dozvedieť.

keanu reeves

Zdroj: cosmicbook.news

Matrix trilógia už viac nebude trilógiou. O nový prírastok do série sa postará Lana Wachowski, sestra Lilly, s ktorou vo dvojici režírovala pôvodné filmy. Použitý pritom bude jej scenár, ktorý napísala s Aleksanderom Hemonom a Davidom Mitchellom. Toto je oficiálne prehlásenie režisérky k ohláseniu pokračovania:

“Mnoho z ideí, ktoré sme s Lilly pred 20 rokmi preberali, sa stali realitou či dnes sú ešte relevantnejšie. Som veľmi šťastná, že tie postavy sa vrátili do môjho života a som vďačná za ďalšiu šancu pracovať s mojimi brilantnými priateľmi.”

lana wachowski

Zdroj: etonline.com

Ďalej sme sa navyše stihli dozvedieť, že produkcia by mala započať už v roku 2020. Netušíme však, o čom bude príbeh, a či sa vráti aj Laurence Fishburne ako Morpheus. Myslím si však, že doteraz oznámené informácie sú dosť na to, aby sa fanúšikovia začali tešiť.

Čo na to vravíte? Tešíte sa na štvrtý Matrix, v ktorom si zahrá aj Keanu Reeves? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: screenrant.com, variety.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Thanos nie je ani zďaleka najsilnejší zloduch MCU. Dokázal to film Avengers: Endgame

  FilmyTrailery

  Pokračovanie kultovej Perinbaby prichádza po 34 rokoch s prvou ukážkou

  FilmyOdporúčame

  Rebríček TOP 15 najlepšie zarábajúcich filmov za posledných 10 rokov

  Filmy

  Uvidíme hororový film Insidious 5 spolu s hercom Patrickom Wilsonom?

  Pridaj komentár