Vždy ste si chceli vytvoriť a riadiť vlastný park? Nová mobilná hra Westworld vám to umožňuje!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už tento víkend si pre nás stanica HBO pripraví ukončenie druhej série obľúbeného seriálu Westworld. Medzitým vydalo štúdio Warner Bros. Interactive Entertainment v spolupráci s Behaviour Interactive mobilnú hru, ktorá ja úzko spätá so seriálom! Samozrejme, v tejto hre môžete vytvoriť a manažovať svoj vlastný park, v ktorom budete vy tým bohom. Pokiaľ máte teda radi hry na štýl Fallout Shelter, alebo ste jednoducho blázni do všetkého ohľadom Westworldu, ste na správnom mieste. Prípadne by ste teda mali zamieriť na Google Play alebo do App Store, kde si môžete hru zadarmo stiahnuť (je dostupná ako na zariadenia Android, tak aj na iOS).

westworld-mobile
Zdroj: mobilesyrup.com

Mobilná hra Westworld je na svete!

Ide teda o simulátor Westworld sveta, v ktorom sa stanete novým zamestnancom Delosu. Dostanete tak prístup ku Delos Park Training Simulation (DPTS). Hru samotnú vyvíjali aj tvorcovia a producenti seriálu. Celý príbeh hry je tak napísaný scenáristami seriálu a obsahuje obľúbené postavy ako Dolores, Bernard, Maeve a ďalší. Hráči majú pod kontrolou všetky aspekty Westworld parku, medzi ktoré patrí výroba, riadenie a vylepšovanie Hostiteľov s umelou inteligenciou. Všetko teda funguje rovnako, ako to poznáte zo seriálu. Samozrejme, musíte spĺňať požiadavky vašich návštevníkov. Samotný obsah hry spadá pod prvú sériu, no dočkáme sa aj obsahu tej druhej, keď sa celá odvysiela online a nepôjde o potencionálne spoilery.

Prenesenie príbehu Westworldu do hry vytvorilo mix medzi manažérskym simulátorom a RPG (roleplaying game) štýlom s rozvojom postáv. Hrateľnosť sa rozdeľuje na dva levely: Nad zemou, kde sa nachádza westernový park s ikonickými lokáciami a rozmanitými Hostiteľmi. Pod zemou zas nájdete samotný Delos, v ktorom sa Hostitelia vyrábajú, opravujú a vylepšujú. Rovnako ako v seriáli, veci nejdú vždy podľa plánov. Nespokojní návštevníci vám môžu zabiť vašich Hostiteľov, ktorí sa vám môžu po dlhšom používaní aj pokaziť. Jednoducho, vyzerá to úžasne!

Tak na čo čakáte, pustite sa do hrania!

ZDROJvg247

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -