OFFOstatné

Vždy ste si chceli vytvoriť a riadiť vlastný park? Nová mobilná hra Westworld vám to umožňuje!

Už tento víkend si pre nás stanica HBO pripraví ukončenie druhej série obľúbeného seriálu Westworld. Medzitým vydalo štúdio Warner Bros. Interactive Entertainment v spolupráci s Behaviour Interactive mobilnú hru, ktorá ja úzko spätá so seriálom! Samozrejme, v tejto hre môžete vytvoriť a manažovať svoj vlastný park, v ktorom budete vy tým bohom. Pokiaľ máte teda radi hry na štýl Fallout Shelter, alebo ste jednoducho blázni do všetkého ohľadom Westworldu, ste na správnom mieste. Prípadne by ste teda mali zamieriť na Google Play alebo do App Store, kde si môžete hru zadarmo stiahnuť (je dostupná ako na zariadenia Android, tak aj na iOS).

westworld-mobile

Zdroj: mobilesyrup.com

Mobilná hra Westworld je na svete!

Ide teda o simulátor Westworld sveta, v ktorom sa stanete novým zamestnancom Delosu. Dostanete tak prístup ku Delos Park Training Simulation (DPTS). Hru samotnú vyvíjali aj tvorcovia a producenti seriálu. Celý príbeh hry je tak napísaný scenáristami seriálu a obsahuje obľúbené postavy ako Dolores, Bernard, Maeve a ďalší. Hráči majú pod kontrolou všetky aspekty Westworld parku, medzi ktoré patrí výroba, riadenie a vylepšovanie Hostiteľov s umelou inteligenciou. Všetko teda funguje rovnako, ako to poznáte zo seriálu. Samozrejme, musíte spĺňať požiadavky vašich návštevníkov. Samotný obsah hry spadá pod prvú sériu, no dočkáme sa aj obsahu tej druhej, keď sa celá odvysiela online a nepôjde o potencionálne spoilery.

Prenesenie príbehu Westworldu do hry vytvorilo mix medzi manažérskym simulátorom a RPG (roleplaying game) štýlom s rozvojom postáv. Hrateľnosť sa rozdeľuje na dva levely: Nad zemou, kde sa nachádza westernový park s ikonickými lokáciami a rozmanitými Hostiteľmi. Pod zemou zas nájdete samotný Delos, v ktorom sa Hostitelia vyrábajú, opravujú a vylepšujú. Rovnako ako v seriáli, veci nejdú vždy podľa plánov. Nespokojní návštevníci vám môžu zabiť vašich Hostiteľov, ktorí sa vám môžu po dlhšom používaní aj pokaziť. Jednoducho, vyzerá to úžasne!

Tak na čo čakáte, pustite sa do hrania!

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár