Movies & Wheels – BMW M5 bude hviezdou Mission: Impossible – Fallout!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

BMW bude exkluzívnym celosvetovým automobilovým partnerom ďalšieho pokračovania legendárnej filmovej série Mission: Impossible – Fallout, ktorý vstúpi 27. júla do kín. BMW ako partner tejto kultovej filmovej série pôsobí už od roku 2011, pričom v nadchádzajúcom filme BMW opäť predstaví celý rad vozidiel. Tentokrát sa v ňom objaví aj nové BMW M5.

Mission: Impossible – Fallout
Zdroj: autoblog.md

V novom filme sa Ethan Hunt (Tom Cruise) a jeho tím IMF (Alec Baldwin, Simon Pegg, Ving Rhames) spolu s niekoľkými dobre známymi spojencami (Rebecca Ferguson, Michelle Monaghan) púšťajú do pretekov s časom po pokazenej misii. Dynamické herecké obsadenie doplnia Henry Cavill, Angela Bassett a Vanessa Kirby, pričom na režisérsku stoličku sa vracia filmár Christopher McQuarrie. Sekundovať im bude nové BMW M5, vrátane BMW radu 5 z roku 1986, BMW radu 7 a motocykla BMW R nineT Scrambler.

BMW M5 bude zdobené komponentmi BMW M Performance Parts, ako je čierna zaoblená mriežka chladiča a kryty zrkadiel z karbónových vlákien. Len pripomíname, že novú M5 poháňa 4,4-litrový 8-valec s technológiou TwinPower Turbo, ktorý poskytuje výkon 441 kW (600 k). Novinkou v tejto generácii M5 je pohon všetkých kolies xDrive.

BMW R nineT Scrambler sa v kľúčových scénach predstaví prostredníctvom odvážnych manévrov vo vysokej rýchlosti počas divokej naháňačky Parížom. Dnes už historický model BMW radu 5 z roku 1986 rovnako zohrá zásadnú úlohu v istej dramatickej scéne. Viac uvidíte až vo filme.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -