Predstaviteľka Daenerys z Game of Thrones sa vyjadrila ohľadom nahoty v televízii! Odhalí sa ešte niekedy?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nahota, intímnosti a brutalita patrili ku seriálu Game of Thrones/Hra o Tróny od prvej časti. Práve tieto aspekty seriál preslávili a diváci si na to rýchlo zvykli (ešte aby nie). Za hlavnú postavu seriálu sa dá považovať aj Daenerys, ktorú od vôbec prvej časti hrá herečka Emilia Clarke. Okrem desiatok iných si aj ona za ten čas stihla odbiť pár nahých scén – od sexu s Khal Drogom až po spálenie Dothrackého tábora. Herečka nominovaná na cenu Emmy sa nedávno vyjadrila k téme nahoty v televízii. Vysvetlila, ako ju už nebaví, že sa ľudia stále sťažujú a že z toho robia veľkú vec. Stovky seriálov predsa obsahujú nahotu a sexuálne scény – pričom je sex normálnym aspektom života.

„Naozaj začínam byť touto témou otrávená, pretože ľudia hovoria, ‚Oh, áno, všetky stránky pre dospelých sa vypli keď sa Game of Thrones začal znova vysielať.‘ Ja na to, ‚The Handmaid’s Tale?‘ Ja ten seriál milujem a plakala som keď skončil, pretože som nedokázala ustáť to, že ho nemôžem pozerať. Celý je o sexe a nahote. Existuje veľmi veľa seriálov založených na tom fakte, že sa ľudia rozmnožujú. Ľudia súložia pre uspokojenie – je to súčasťou života.“

Nahota v Game of Thrones

Fanúšikovia Game of Thrones boli na prehnanú nahotu v seriáli už zvyknutí, pričom sa v posledných sériach už ani moc často nevyskytuje. Prvých pár sérií nahotou a sexom priam kypeli, no každým dielom ich je menej a menej. Ako však povedala sama Emilia Clarke, je tu mnoho ďalších seriálov, ktoré obsahujú podobnú tematiku, takže nerozumie, prečo sa Game of Thrones stal príkladom. Predsa, skoro všetko od HBO obsahuje nahé scény a sex. Ako príklad dala seriál od Hulu – The Handmaid’s Tale, ktorý je ponáňaný sexom, no aj tak ho miluje. Jej samotná posledná nahá scéna bola v šiestej sérii, kedy upálila Dothrackých Khalov za živa – to odkazovalo aj na jednu z jej prvých nahých scén, keď sa narodili jej draci.

Na to, či Daenerys uvidíme nahú aj v ôsmej sérii, si teda budeme musieť ešte hodnú chvíľu počkať. Medzitým si Emiliu Clarke však budete môcť užiť plne oblečenú vo filme Solo: A Star Wars Story, ktorý vychádza už 25. mája 2018.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -