v ,

rewindWEEK#37- Tento týždeň zažijeme romantiku, budeme potiť krv a zahráme si aj nebezpečnú hru

TOP filmy tento týždeň

Ďalší týždeň znamená nový rewindWEEK a taktiež nové filmy v kinách. Pozrieme sa na najlepšie filmy, ktoré môžete vidieť v kinách už od dnes. Uvidíme romantickú komédiu, akčný film plný krvi a hru vadí-nevadí v ktorej pôjde o život! Máme sa na čo tešiť!

Hra o život
Hra o život
V mene krvi
V mene krvi
Dieťa Bridget Jonesovej
Dieťa Bridget Jonesovej

Hra o život

Mladá študentka Vee podľahne online hre na spôsob vadí-nevadí, ale bez “nevadí”. No nevedela, že jej pôjde o život. Ľudia jej budú dávať rôzne šialené úlohy, ktoré musí splniť aby vyhrala. A tak jej budú “diváci” vedieť ovládať život. Vee si zahrá Emma Roberts a jej spoluhráča si strihne James Franco.

V mene krvi

Mel Gibson si vo filme V mene krvi zahrá bývalého motorkára, opilca a narkomana. Práve ho prepustili z väzenia, no doma ho nečakajú dobré správy. Jeho dcéra sa zaplietla do problémov s drogovými dílermi. Aj keď sa s dcérou nerozišiel zrovna v najlepšom, pomôže jej a ochráni ju. A tak sa jeho krvavá cesta sa môže začať.

Dieťa Bridget Jonesovej

Naša stará dobrá Bridget Jonesová je späť. A stále single. No v jej najnovšom príbehu zistí, že je tehotná. Najhoršie je, že sama nevie kto ju vlastne dostal do druhého stavu. Je však 50% šanca, že to bol cudzinec z koncertu, alebo jej stará láska. Ako to teda Bridget zistí? presvedčte sa sami!

Na ktorý z týchto filmov sa tento týždeň najviac tešíte? Určite nám dajte vedieť do komentárov!

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár