TOP 10 najlepších a najobľúbenejších seriálov, ktoré vyšli v roku 2018

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Najčítanejšie za 7 dní

Rok 2018 sa nám pred pár dňami skončil, no zanechal nám tu po sebe mnoho skvelých seriálov a filmov, ktoré v ňom vznikli. Okrem toho nám priniesol aj nové série našich už obľúbených starších seriálov. Aby my sme sa teda celý rok nenudili, vždy sme mali dôvod prečo zapnúť Netflix a spraviť si pohodlie doma. Čo ale naozaj vystúpilo z radu minulý rok? Prinášame vám top 10 najlepších a najobľúbenejších seriálov, ktoré vyšli v roku 2018!

10. Forever

Forever
Zdroj: variety.com

Odviazaná komédia o manželskom páre, ktorý žije harmonicky spolu už dvanásť rokov. Každý rok chodili spolu na rovnakú dovolenku na ryby. Jeden rok sa však Oscarova manželka June rozhodla, že je čas na zmenu a po prvýkrát sa idú na dovolenku lyžovať. Veci ale nejdú podľa ich plánov a tak sa všetko zvrtne o stoosemdesiat stupňov a naruší ich harmonický vzťah.

9. The Little Drummer Girl

The Little Drummer Girl
Zdroj: variety.com

Akčná dráma o herečke Charlie, ktorá sa dostane do konfliktu Izraelu a Palestíny. Po tom, ako ju jeden agent zachráni je donútená zúčastniť sa misie a využiť svoje herecké zdatnosti. Všetko sa ale zvrtne keď začne sympatizovať s obeťami a premýšľať nad dôvodmi oboch strán. 

8. Homecoming

Homecoming
zdroj: variety.com

Heidi pracovala v zariadení pre vojakov, aby sa po vojne vedeli vrátiť do každodenného života. Toto zariadenie sa volalo Homecoming. Náhle z neho ale odišla a jej odchod vzbudil nežiadanú pozornosť. Pomocou otázok, ktoré sú jej stále kladené sa dozvedá veci sama o sebe, o ktorých ani nevedela.

7. Counterpart

Counterpart
Zdroj: hollywoodreporter.com

Seriál o paralelných svetoch a životoch v nich. Jeden muž zistí, že vo firme v ktorej pracuje existuje brána medzi týmito svetmi, a že tieto svety sú spolu vo vojne. Taktiež zistí, že v paralelnom svete sa nachádza aj on a pracuje ako špión.

6. Chilling Adventures of Sabrina

Sabrina
Zdroj: blackgirlnerds.com

Sabrina Spellman stojí pred ťažkým rozhodnutím. V deň jej šestnástych narodenín sa má vzdať svojho pozemského života a stať sa plnohodnotnou čarodejkou. Jej ľudské vzťahy ju však držia medzi smrteľníkmi a nútia ju premýšľať nad tým, čo vlastne chce.

5. Narcos: Mexico

Narcos mexico
Zdroj: hollywoodreporter.com

Príbeh o drogách a kartele, proti ktorému stojí miestna polícia a najatý agent, ktorý sa presťahoval aj s rodinou, len aby dolapil hlavu tohto kartelu. Svet drog sa ale hýbe úplne inak, než si myslel a jeho misia vôbec nie je taká, ako si predstavoval.

4. Killing Eve

Killing Eve
Zdroj: variety.com

Príbeh o dvoch ženách, jedna – Eve, unudená za pracovným stolom a nenaplnená svojou jednotvárnou prácou a druhá – Villanelle, žijúca v luxuse, ktorý získala zabíjaním ľudí za peniaze. Tieto dve ženy sú na sebe závislé a sledujú každý krok tej druhej až sa z celého seriálu stane akčná a napínavá hra na mačku a myš.

3. Sharp Objects

Sharp Objects RECENZIA
Zdroj: bustle.com

Po vražde mladého dievčaťa a zmiznutí druhého, reportérka Camille sa vracia do svojho rodného mesta, aby túto záhadu odhalila. Musí ale čeliť všetkým spomienkam a traumám, ktoré jej mesto vrátilo a znova stretnúť svoju mamu, s ktorou nemá najlepší vzťah.

2. Barry

HBO predĺžilo Barry a Silicon Valley
Zdroj: outkickthecoverage.com

Barry je depresívny a životu už nedáva nádej. Pracuje ako nájomný vrah a musí odísť do LA, aby sa zbavil jedného herca. Pri jeho stopovaní však naďabí na skupinu mladých hercov, ktorá mu dodá nádej. Už nechce kariéru nájomného vraha, chcel by začať hereckú kariéru. Jeho minulosť ho však stále dobieha a on sa snaží tieto dva svety vybalansovať. 

1. The Haunting of Hill House

the haunting of hill house recenzia
Zdroj: elle.com

Veľká rodina sa musela v minulosti presťahovať do starého domu, aby ho prerobili a neskôr predali, aby si konečne mohli postaviť vysnívaný dom. V tomto dome však strašilo, čo stálo niektorých členov život. Vidíme ich minulosť aj súčasnosť, ktorá sa odohráva niekoľko desiatok rokov neskôr. Kliatby, ktorá sa na nich po pobyte v tomto dome nalepila, sa stále nevedia zbaviť. 

Ktorý seriál si minulý rok získal vás? Zabudli sme podľa vás na nejaký? Napíšte nám do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -