Najočakávanejšie anime letnej sezóny 2019!

Nenechajte si ujsť

Najočakávanejšie anime leta 2019!

Začali nám prázdniny a s nimi aj letná anime sezóna. Tá nám prinesie pokračovania nekonečných sérii ako One Piece, Black Clover, Boruto, Detective Conan či Fairy Tail, ale aj anime, ktoré sa chytili v predošlých sériách, a to napríklad Demon Slayer, JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind, či Fruits Basket… Toto sú tie najočakávanejšie anime leta 2019!

Najočakávanejšie anime leta 2019

Čoho sa nevieme dočkať?

Ja skoro všetkého, keďže si kuknem z každého anime aspoň prvý diel. I keď, ak dobre počítam, toto leto bude poriadne husté. Asi určite nestihnem pozrieť ani polovicu z nich. Prečo? Vyše 100 sérii, filmov, ONA (originál net animation), špeciálov či OVA (originál video animation). Toto sú tie najočakávanejšie z nich:

Are You Lost?

Sexy dievčatká havarujú na opustený ostrov. Ich cieľom nebude sa pekne opáliť do bronzova, ale nejak to už prežiť. To znamená naučiť sa robiť pasce, jesť chrobáky, húsenice… Stále nás môžu autori prekvapiť a spraviť z tohto anime poriadny horor!

Dr. STONE

Niekoľko tisíc rokov po tajomnom fenoméne, ktorý premenil celé ľudstvo na kameň, sa prebúdza mimoriadne inteligentný chlapec Senku Ishigami. Musí čeliť nielen úplnému kolapsu civilizácie, ale hlavne veriť v samého seba, že pomocou vedy dokáže obnoviť celý svet.

Našťastie nebude sám a s pomocou kamaráta z detstva Taijuim Okim začnú od nuly. Koho preberú z kameňa? Kto im bude prospešnejší? Manga má za sebou množstvo ocenení a bude veľmi zaujímavé, ako sa popasuje s nálepkou vedátorské bojové anime

Fire Force

Špeciálne hasičské zbory bojujú proti fenoménu, ktorý sa nazýva spontánne ľudské vznietenie, pri ktorom sa ľudia stávajú živými infernami – tzv. Infernals.

Zatiaľ čo Infernals sú prvá generácia, neskoršie generácie majú schopnosť manipulovať s plameňom, a ešte k tomu si zachovajú ľudskú formu. Shinra Kusakabe, ktorý získal prezývku Devil’s Footprints, sa pripojí práve k Special Fire Force Company 8, ktorej úlohou je hasenie všetkých Infernalov.

To the Abandoned Sacred Beasts

Toto anime dejom až príliš pripomína minulú sériu Fairy Gone… Vlastne je úplne totožné?! S menšími odchýlkami, ale s oveľa väčším potenciálom prekonať všetko, a dokonca sa stať čiernym koňom letnej sezóny.

Astra Lost in Space

V roku 2061 je vesmírne cestovanie možné a študenti Caird High School sa vydajú na svoj Planet Camp. Hneď ako skupina B5 dorazí do svojho tábora, niečo tajomné vystrelí 9 členov do vesmíru. A to iba 5012 svetelných rokov od ich domovskej planéty.

Takže opäť tu máme anime, v ktorom musia deti použiť všetky svoje vedomosti na prežitie. Tentokrát v temnom vesmíre…

BEM

Bem, Bela a Belo sú humanoidi, ktorí bojujú za spravodlivosť. Žijú medzi ľuďmi a chránia ich pred zlom. Všetci traja sú napriek tomu na muške samotného ľudstva, ako aj zla.

https://www.youtube.com/watch?v=OKwIyGg9-io

Cop Craft

Pred 15 rokmi sa nad Pacifikom otvorila neznáma hyperpriestorová brána. Za touto bránou leží Reto Semaani, zvláštny alternatívny svet, v ktorom žijú víly a príšery. O niečo neskôr žijú v meste San Teresa City viac ako dva milióny prisťahovalcov z oboch svetov. Takže chaos a zločin začne byť nekontrolovateľný. K tomu drogy, prostitúcia a obchodovanie so zbraňami… Na tento bordel bude treba políciu z oboch svetov!

How Many Kilograms are the Dumbbells You Lift?

Sakura Hibiki je priemerná dievčina so strednou školou s obrovským apetítom. Keď si všimne, že sa začína rozširovať na všetky strany, rozhodne sa pozrieť do blízkej posilňovne. Tam sa stretne so spolužiačkou zo svojej triedy Souryuuin Akemi. Tá má svalový fetiš a presvedčí Hibiki, aby sa zapísala do posilňovne… Takže takto vy hentaiovia, obkukovať baby v posilke?

Kengan Ashura (Netflix)

Od obdobia Edo v Japonsku existujú v určitých oblastiach gladiátorské arény. V týchto arénach bohatí majitelia podnikov a obchodníci najímajú gladiátorov, a tí sa peckujú jedna radosť.

Toki Taouma, prezývaný Ashura, doslova rozdrvil každého svojho nepriateľa v aréne. A práve vďaka tomu si ho všimnú mocní a vplyvní ľudia.

Vinland Saga – môj osobný top TIP!

Thorfinn, syn jedného z najväčších vikingských bojovníkov vtedajšej doby, trávi svoje detstvo na bojisku. Zdokonaľuje svoje vražedné schopnosti, aby mu jeho veliteľ splnil dávny sľub. Bude ho môcť konečne vyzvať na smrteľný súboj. Jeho veliteľ je chlap, ktorý mu zabil otca.

Manga je nádherne nakreslená, príbehy a postavy sú prepracované a dokonca majú reálny základ z histórie. K tomu sú súboje neskutočne temné, krvavé a trailer nám ukazuje, že aj anime bude chcieť byť to najlepšie, čo tento rok uvidíme.

A zase tie anime, ktoré vás vtiahne do herného/fantasy sveta…

V sérii Arifureta: From Commonplace to World’s Strongest vcucne Hajimeho do fantasy sveta a všetci majú božské schopnosti – iba on nič.

V sérii Isekai Cheat Majutsushi vcucne zase párik do fantasy sveta, kde nájdu skrytý poklad. Navyše, hlavný hrdina sa stane najväčším cheaterom.

Ďalej tu máme Maou-sama, Retry!, v ktorom vcucnutého Oona rovno premení na Démon Lorda a pobehuje vo fantasy svete s poranenou babou.

V Naka no Hito Genome zistí Iride, že hra, ktorú hrá, je vlastne skutočnosť.

A v Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks? putuje hlavný hrdina do fantasy sveta so svojou maminkou… Ach jaj, bodaj by radšej vrátili mecha žáner!

One Piece Movie 14: Stampede

Je to až neuveriteľné, ale partia z anime série One Piece bude mať 14. film. O deji sa toho veľa nevie, avšak každému otaku to bude aj tak jedno.

The King’s Avatar – season 2

Nesmieme zabudnúť ani na najúspešnejšie čínske anime všetkých čias The King’s Avatar, ktoré v lete čaká druhá séria. V ňom sledujeme najlepšieho hráča e-športov Ye Xiu a jeho drvenie na opätovný vrchol.

Tak, toto sú podľa nás tie najočakávanejšie anime leta 2019! Na ktoré sa tešíte najviac? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -