Najočakávanejšie horory leta 2019, ktoré vám nedajú spávať!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najočakávanejšie horory leta 2019

Schladiť sa v teplý letný večer poriadne strašidelným filmom je to najlepšie, čo môžete s partiou kamarátov spraviť. Leto roku 2019 je k tomu výbornou príležitosťou, pretože nás čaká až 6 hrozivých hororov. Od vražedných vodných stvorení prejdeme až ku nadprirodzeným silám. Dámy a Páni, toto sú tie najočakávanejšie horory leta 2019!

Annabelle 3: Návrat

Dátum premiéry: 27. jún 2019

O doslovný návrat do sveta V zajatí démonov sa postarala vražedná a démonická bábika Annabelle. Ukončenie trilógie sa odohráva v dome Warrenovcov, kde ich malú dcérku Judy terorizujú všetky démonické predmety. Ide o naozaj čerstvý pohľad na horor a určite o jeden z najlepších spin-off filmov série V zajatí démonov. Našu recenziu nájdete na tomto odkaze. A pokiaľ si chcete film užiť čo najviac, určite navštívte bratislavský IMAX.

Korisť

Dátum premiéry: 11. júl 2019

Čo môže byť ešte horšie ako démonická bábika? No predsa hurikán kategórie 5 spojený s hŕstkou nasrdených aligátorov. V tomto filme teda bude strašiť krutá a zničujúca sila prírody. Režisér Alexander Aja (Hory majú oči, Piraňa 3D) sa postaral o to, aby si fanúšikovia Čeľustí prišli na svoje. V hlavných úlohách uvidíme Kayu Scodelario a Barryho Peppera, ktorí si zahrajú tatka a dcéru bojujúcich o prežitie.

Midsommar

Dátum premiéry: 01. august 2019

Pravdepodobne najlepší a najhrozivejší horor leta 2019? Scenárista a režisér Ari Aster sa totižto minulý rok postaral o film Prekliate dedičstvo, ktorý v nás navždy niečo zanechal. Jeho tohtoročným prínosom je snímka Midsommar, ktorá sa odohráva vo vidieckom Švédsku. Tešiť sa môžeme na ešte väčšiu akciu, brutalitu, zabíjanie a volanie o pomoc. V hlavných úlohách sa predstavia Florence Pugh a Jack Reynor.

Nočné mory z temnôt

Dátum premiéry: 08. august 2019

O týždeň na to príde do kín horor s hodnotením PG-13. Adaptovaný je totiž zo série strašidelných noviel pre deti a mladistvých. To však samozrejme neznamená, že sa v sále nebudú báť aj dospelí diváci. O výkonnú produkciu sa postaral legendárny Guillermo del Toro a réžiu mal na starosti André Øvredal (The Autopsy of Jane Doe). Pokiaľ si chcete o filme prečítať viac, určite klikajte na tento odkaz.

Nevesta na zabitie

Dátum premiéry: 22. august 2019

Slovenský preklad názvu tohto filmu znie ako nejaká komédia z roku 2002. České „Krvavá nevěsta“ to však vystihuje oveľa lepšie. Pozrieme sa na príbeh mladej nevesty, ktorá sa vydá do bohatej a naozaj záhadnej rodiny. Ich svadobná tradícia sa však skôr či neskôr premení na smrtiacu hru, v ktorej nakoniec všetci bojujú o vlastné prežitie. Pôjde o naozaj hrozivý príbeh s čiernym zmyslom pre humor.

To Kapitola 2

Dátum premiéry: 5. september 2019

Prešlo 27 rokov a tancujúci klaun Pennywise sa vracia do mestečka Derry. Z nášho milovaného Klubu Lúzrov sa stala partia dospelých ľudí, ktorí sú zložení z naozaj hviezdneho obsadenia. Celosvetovo najúspešnejší horor v histórii sa konečne vracia do kín s pokračovaním a my už sa teraz nevieme dočkať. Všetko podstatné o filme To Kapitola 2 nájdete v tomto vlákne.

BONUS – 47 Meters Down: Uncaged

Horor 47 Meters Down: Uncaged zatiaľ bohužiaľ nepozná svoj slovenský dátum premiéry. Do amerických kín sa však dostane už 16. augusta 2019. Presnejšie sa môžeme tešiť na pokračovanie žraločieho filmu 47 Metrov z roku 2017. Aj tentokrát si prídu na svoje milovníci Čeľustí od režiséra Stevena Spielberga. Uvidíme teda, či si túto podvodnú hrozbu užijeme aj v slovenských kinách!

Tak čo, na ktorý z týchto filmov sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -