Finálny trailer na film Hobbs & Shaw nás láka na akčnú jazdu tohto leta!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw je presne tým, čo hľadáte v teplý letný večer s partiou kamarátov. Vypnúť rozum, nad ničím nerozmýšľať a užiť si najväčšiu akčnú jazdu tohto leta! Séria Rýchlo a zbesilo sa totižto rozrastá o spin-off príbeh, ktorý sa zameria na postavy Hobbs a Shaw.

Herci Dwayne „The Rock“ Johnson a Jason Statham majú medzi sebou neuveriteľnú chémiu, ktorá si zaslúžila svoj vlastný film. Zároveň chce štúdio Universal Pictures vydojiť čo najviac peňazí z jednej z ich najúspešnejších sérií. Titulné duo sa musí spojiť a postaviť sa proti zloduchovi Brixtonovi (Idris Elba), ktorý má nadľudské schopnosti.

Hobbs & Shaw
Zdroj: socialnews.xyz

Finálny trailer na film Hobbs a Shaw

Nečakajte žiaden logický scenár či fungujúcu fyziku. Doslova pôjde o akčnú popcornovku, pri ktorej sa neuveriteľne zabavíme. Ide o superhrdinský film, ktorý nie je súčasťou Marvel ani DC. Dwayne Johnson v ňom bude jednoducho ničiť helikoptéry holými rukami. A to je presne to, čo chceme v podobnom filme vidieť.

Finálny trailer nám ukazuje plno nových scén, ktoré sa ešte viac oddaľujú pôvodnej sérii. Už dávno to predsa nie je iba o závodení… Osem filmov Rýchlo a zbesilo si dokopy celosvetovo zarobilo cez 5 miliárd amerických dolárov a úspech určite neminie ani snímku Hobbs & Shaw. Určite tak môžeme očakávať aj pokračovania.

Pokiaľ ste viac zástancami pôvodnej série, tak aj pre vás máme dobré správy. Film Rýchlo a zbesilo 9 sa začal natáčať pár dní dozadu! Vráti sa preň aj herečka Jordana Brewster, ktorá si strihla postavu Miu Toretto. Sme teda naozaj zvedaví, ako vo filme vyriešia smrť herca Paula Walkera. Na druhú stranu, The Rock a Jason Statham zatiaľ nemajú v pláne pokračovať v pôvodnej sérii. Namiesto toho príde herec John Cena.

Film Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw si v slovenských kinách pozrieme už 1. augusta 2019! Tak čo, tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -