Pri špeciálnej edícii hry NBA 2K21 bude náročné skrývať emócie. Tento rok si uctíme zosnulého Kobeho Bryanta

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Spoločnosť 2K Sports pre všetkých fanúšikov basketbalu pripravuje špeciálnu edíciu hry NBA 2K21Novinka sa už teraz môže pochváliť dvoma hviezdami, ktoré nájdeme na obale hry, avšak po novom sa do partie pridá aj legendárny Kobe Bryant.

Damian Lillard hrajúci za Portland Trail Blazers sa ukáže na obale hry pri konzolách súčasnej generácie a nováčik Zion Williamson z tímu New Orleans Pelicans sa objaví na obale hry pri konzolách novej generácie PlayStation 5 a Xbox Series X.

No otázka bola jednoznačná: Kto sa objaví na titulke špeciálnej edície? Myslím, že odpoveď už všetci poznáme, a pri tohtoročnej verzii si uctíme život a kariéru Black Mamby.

Kobe Bryant sa objaví na obale špeciálnej edície hry NBA 2K21

Rok 2020 sa stal nevyspytateľným už od prvých dní a po smrti bývalého NBA komisionára Davida Sterna (1. január 2020) ostal celý svet šokovaný po tragickej smrti jednej z najväčších hviezd v histórii NBA.

Od stále ťažko uveriteľnej udalosti ubehlo niekoľko mesiacov a vývojári z 2K Sports dostali od fanúšikov jasný odkaz: „Chceme edíciu s Kobem Bryantom.

Netrvalo dlho a na verejnosť sa dostala pozitívna správa v podobe „Mamba Forever Edition„, ktorú si môžete predobjednať už dnes za cenu približne 100 dolárov. Pre porovnanie – PS4 a Xbox One klasická verzia stojí 59,99 dolárov, PS5 a Xbox Series X stojí 69,99 dolárov.

NBA 2K21 Kobe Bryant
Zdroj: screenrant.com

Čo všetko obsahuje edícia s Kobem?

Herný titul k nám dorazí 4. septembra 2020 a ak si ho predobjednáte už dnes, dostanete k nemu bonusový digitálny obsah Damiana Lillarda pre PS4 a digitálny obsah Ziona Williamsona pre PS5. Okrem toho si pre nás tvorcovia hry pripravili aj veľa iných zaujímavostí:

  • 100 000 virtuálnej meny 
  • 10 000 MyTEAM bodov 
  • 10 MyTEAM tokenov 
  • 60 MyCARRER skill boostov  
  • 40 MyTEAM promo balíčkov 
  • Safírové karty Damiana Lillarda a Ziona Williamsona 
  • Zbierka MyPLAYER športových obuví 
  • Batoh MyPLAYER 
  • Digitálna zbierka Kobeho Bryanta  

Vďaka rozsiahlym vylepšeniam grafiky a lepšej hrateľnosti vieme už teraz potvrdiť, že NBA 2K21 bude prelomová hra vo svete športov a hráčom ponúkne jedinečný ponor do všetkých aspektov kultúry NBA. Či sa na to dáte necháme na vás, ale určite to bude stáť za to.

Čo hovoríte na hernú novinku NBA 2K21, pri ktorej sa na obale špeciálnej edície ukázal legendárny Kobe Bryant? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -