Netflix opäť potešil Slovákov. Od konkurencie ulovil ďalší veľký hit

Nenechajte si ujsť

Ďalší veľký úlovok Netflixu

Netflix opäť nakupoval u konkurencie a krátko po pridaní Top Gun: Maverick či Yellowstone teraz poteší temnou komiksovkou. Predplatitelia na Slovensku od dnes v službe nájdu aj oscarovú drámu Joker, za ktorou stojí režisér Todd Phillips. Film je na Netflixe tradične dostupný v originálnom znení s českými titulkami, keďže služba tituly tretích strán s dabingom neponúka.

Joker tak rozširuje portfólio DC komiksovek, ktoré Netflix v krátkom čase získal od HBO Max. V decembri služba do ponuky zaradila aj veľkofilm Black Adam, ponúka však aj Wonder Woman, Ligu Spravidlivosti či animák Liga superzvierat. Zmienené snímky sú aj naďalej dostupné na HBO Max, kde ich predplatitelia nájdu aj s dabingom.

Joker tento víkend rozširuje netradične bohatú nádielku noviniek na streamovacích službách. Očakávané novinky okrem Netflixu tento víkend ponúka aj HBO Max či Apple TV+. Detailne sa im venujeme v samostatnom článku.

film Joker
TMDB

Predplatiteľov čaká skvelý rok

Predplatitelia Netflixu sa v budúcnosti môžu tešiť aj na ďalšie filmy a seriály konkurencie. Službe sa totiž finančne darí a riaditeľ spoločnosti pred pár dňami avizoval, že v licencovaní obsahu tretích strán bude Netflix pokračovať aj v tomto roku. Služba sa však nebude obmedzovať ani na tvorbe vlastného obsahu, predplatitelia teda budú profitovať z bohatšej ponuky.

Tituly od konkurencie na Netflixe nezostanú na stálo, platforma ich odkupuje len na určité obdobie. Nedávno pridané filmy od Disney+ napríklad budú na v rámci služby dostupné pol roka.

Netflix už medzičasom potvrdil, že do ponuky čoskoro pridá aj obľúbený seriál Sex v meste. V tomto prípade sa však nevie, ktorých trhov sa zaradenie titulu bude týkať. Obsah i cenová politika služby sa totiž v každej krajine odlišujú.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -