Uvidíme niekedy film Nezvratný osud 6? Herec Tony Todd nám prezradil viac!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herec Tony Todd vie, prečo sme ešte do dnešného dňa nevideli film Nezvratný osud 6. Todd svojho času hral v hororovej filmovej sérii Candyman, z ktorej však odišiel práve kvôli filmu Nezvratný osud (2000). Vo filme si zahral správcu cintorína, ktorý varoval hlavné postavy pred jediným. A to, že smrť oklamať nedokážu. Svoju úlohu si zopakoval aj v pokračovaní a naposledy sme ho videli v treťom filme zo série z roku 2006. Avšak až o 5 rokov neskôr sa presvedčil o tom, že šiesty film by sa predsa len mohol ukázať. Čo sa teda v skutočnosti stalo? 

Nezvratný osud 6 sa stáva minulosťou

Pozitívne ohlasy si odniesol len pôvodný film zo série a všetky ostatné za sebou nechali veľa negatívnych recenzií. Aj keď sa im po finančnej stránke darilo a filmové štúdio malo dostatočný počet financií na pokračovanie. V roku 2011 sa však toho veľa zmenilo a po vypustení piateho filmu všetko zapadlo prachom. Všetko potrebné nám herec Tony Todd prezradil v jednom z jeho rozhovorov.

„Som síce prekvapený, ale viem prečo sa pokračovanie nikdy neukázalo. Je to naozaj drahý film a natáčanie nie je vôbec jednoduché. Vrátime sa napríklad k dopravnej nehode z druhého filmu. Natáčanie trvalo viac ako 5 týždňov a stálo viac ako 20 miliónov dolárov. A preto by som to zhrnul takto. Existujú aj iné filmy ako napríklad Annabelle, kde sa tvorcovia môžu zamerať len na jednu bábiku. Natáčanie je oveľa lacnejšie a dokážu zarobiť veľké peniaze.“

Nezvratný osud z roku 2000; Zdroj: blog.cz

Nezvratný osud 5 si zarobil menej ako štvrtý film. Avšak treba dodať, že Nezvratný osud 4 bol najziskovejším zo zárobkom 186,1 milióna dolárov. Podľa tvrdení režiséra Stevena Qualeho si posledná splátka nezarobila dostatok peňazí (157,8 milióna), aby sme sa dočkali šiesteho filmu. To však hercovi vôbec neprekáža a v posledných dňoch sa venuje niečomu úplne inému. Tony Todd by sa totižto veľmi rád vrátil do pripravovaného remakeu Candyman, ktorý nám privedie režisér Jordan Pelle. Síce sa hercovi vo filme miesto neušlo, no aj tak by sa chcel zúčastniť ako konzultant ku svojej bývalej postave. Sám totižto povedal, a nedá sa mu to vyvrátiť, že tak ako pozná postavu on, ju nepozná nikto.    

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -