Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Nicolas Cage ako Joe Exotic v hranej verzii seriálu Tiger King

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Nicolas Cage bude Tiger King

Herec Nicolas Cage stvárni Joea Exotica v hranej verzii populárneho dokumentárneho seriálu z produkcie streamovacej služby Netflix – Tiger King. 8-dielna séria bude produkovaná Imagine Television a CBS Television Studious. Na seriáli sa bude čoskoro pracovať a bude založený na článku “Joe Exotic: A Dark Journey Into the World of a Man Gone Wild” od Leifa Reigstada.

Dan Lagana sa postará o seriál ako scenárista, producent a showrunner. Samotný Cage bude tiež jeden z producentov. Príbeh sa zameria na Joea Schreibvogela a.k.a. Joea Exotica, excentrického majiteľa pochybnej zoo v Oklahome. Hraný seriál nám ukáže, ako sa zo Schreibvogela stal Joe Exotic.

Nicolas Cage
Zdroj: wweek.com

Nicolas Cage si takto zahrá v prvom televíznom seriáli. Vzhľadom na jeho šialenú súčasnú tvorbu nie je veľmi prekvapujúce, že týmto seriálom bude práve Tiger King. Cage je stále veľmi uznávaným hercom, ktorý vyhral Oscara za film Zanechať Las Vegas a bol viackrát nominovaný. Zahral si napríklad aj v Zmätky v Arizone, Tvár toho druhého, alebo Ghost Rider.

Netflixový fenomén

Dan Lagana, showrunner a producent tohoto seriálu, predtým pracoval na Netflixovom mokumente (hraný dokument) American Vandal, za ktorý dokonca vyhral cenu Emmy. Ďalej pracoval na komediálnych seriáloch ako Zach Stone Is Gonna Be Famous a Deadbeast.

Jedná sa už o druhý hraný seriál, ktorý vznikne z bizarného sveta, ktorý nám predstavil Tiger King. Prvý projekt, ktorý bol oznámený, sa zameria na postavu Carole Baskin. Tú si zahrá komediálna herečka Kate McKinnon, ktorá bude seriál aj produkovať. Avšak tento projekt ešte stále hľadá toho správneho scenáristu.

Tiger King recenzia
Zdroj: netflix.com

Dokumentárna miniséria Tiger King bola na Netflixe odvysielaná 20. marca a aj vďaka jej absurdnosti a výpovednej hodnote sa z nej stal svetový fenomén. Preto bol hraný seriál alebo film len otázkou času. Myslíme si, že Nicolas Cage je so všetkou svojou zvláštnosťou a charizmou tou správnou voľbou pre rolu Joea Exotica.

Čo si o tomto projekte myslíte vy? Je Nicolas Cage tou správnou voľbou? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -