Nová synopsa pre Avengers: Infinity War poukazuje na to, ako veľa bude tento film pre štúdio Marvel znamenať!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nová synopsa pre Avengers: Infinity War je zverejnená!

Počuli ste už o tom filme Avengers: Infinity War? Nie? Tak to ste asi jeden z mála, ktorý sa pohybuje na internete. Milióny článkov a teórií, no a samozrejme, milióny zhliadnutí nového úžasného traileru. Momentálne sa na internete ani nepohnete bez toho, aby ste nevideli aspoň kúsok z tejto novej ukážky. Tá dokonca zlomila rekord v počte prehratí. Za 24 hodín ju totižto videlo až 230 miliónov ľudí, čím Marvel prepísal historické tabuľky.

O čom však táto komiksová mela bude? Nuž, na to sa nám snaží odpovedať oficiálna synopsa k filmu, ktorá je teda naozaj výstižná:

Oficiálna synopsa k filmu Avengers: Infinity War

Bezprecedentná filmová cesta, ktorá desať rokov vo výrobe, rozširovala celý Marvel Cinematic Universe, prináša vo filme od štúdia Marvel, Avengers: Infinity War na naše plátna ultimátny, najvražednejší súboj všetkých čias. Avengers a ich Super Hrdinskí spojenci budú musieť byť ochotní obetovať všetko, v pokuse o porazenie mocného Thanosa skôr, ako jeho silný úder devastácie a skazy, ukončí celý vesmír.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6ZfuNTqbHE8]

Je to teda veľmi jednoducho povedané, no zároveň čisto pravdivé. Marvel je jednoducho nesmierne hrdý, že za 10 rokov od ich prvého filmu nám budú môcť priniesť ich najväčší film v takejto podobe. Niekoľko desiatok hrdinov sa spojilo s niekoľkými miliónmi dolárov z rozpočtu, a my dúfame, že z toho vznikla naozaj výborná udalosť, ktorú si budeme ešte dlho pamätať. Marvel zatiaľ ešte ani raz u kritikov, ani u divákov vedľa nešľapol, takže sme naozaj zvedaví, aký hit tu máme teraz. Momentálne nás však určite zaujíma, koľko bude tento film vlastne trvať?

PS: Prikladáme aj trailer so slovenskými titulkami, ktorý dokonca potvrdil, že náš preklad filmu teda znie Avengers: Nekonečná Vojna. Zároveň sme sa dozvedeli aj oficiálnu slovenskú premiéru, ktorá je stanovená na 26. apríla, čo je dokonca až o týždeň skôr od tej americkej! Slovenskí Marvel fanúšikovia teda budú mať tú česť vidieť tento film medzi prvými!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8cJLlksPUQE]

Tešíte sa na Avengers: Infinity War? Chceli ste, aby oficiálna synopsa prezradila viac? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -