Pozrite si trailer na seriálový príbeh Nancy Drew, ktorá inšpirovala Riverdale

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Nový seriál Nancy Drew od The CW

Stanica The CW má na svedomí okrem akčných seriálov, kde sa bije dobro so zlom a chytajú sa zločinci, no aj mnoho teenagerských seriálov. Medzi nimi aj The 100 alebo Riverdale. A prichádzajú ďalšie. Okrem spin-offu k Riverdale s názvom Katy Keene vyjde aj seriál o mladej detektívke. Nový seriál Nancy Drew od The CW začne už 10. októbra.

nancy drew
Zdroj: vulture.com

Nancy Drew

Seriál sa v mnohom podobá na Riverdale. Záhada okolo vraždy, paranormálne elementy,… Hlavnou hrdinkou bude osemnásťročná ryšavá detektívka Nancy (Kennedy McMann).

Túto detektívku môžete poznať z detských kníh, podľa ktorých je tento seriál natočený, alebo priamo z Riverdale. Betty mala v detstve veľmi rada dobrodružstvá Nancy Drew, a aj vďaka týmto knihám sama inklinuje k detektívnemu správaniu.

nancy drew knihy
Zdroj: deadline.com

Nancy sa chystá opustiť svoj domov v Horseshoe Bay v Maine, aby šla na vysokú školu. V tom sa však v jej rodine udeje tragédia, ktorá jej úplne zmení plány. Nancy sa zamotá do riešenia záhad, ktoré obkolesujú smrť miestneho bohatého prominenta. Tieto záhady môžu odhaliť mnoho tajomstiev, ktoré obyvatelia Horsehoe Bay skrývajú.

Keďže sa tento seriál veľmi podobá na Riverdale, bude preňho určite ťažké odlíšiť sa a vystúpiť z radu. Sme veľmi zvedaví, či sa Nancy Drew dočká chvály a obdivu, alebo zlej kritiky. Pilotný diel si pozrieme už vo štvrtok 10. októbra. Následne budú epizódy vychádzať každý týždeň.

https://www.youtube.com/watch?v=96bZFzpdLmY

Zdroj: screenrant.com, Hobi

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -