Battlefield V prichádza s novým trailerom! Ukazuje nám aj nový Battle Royale mód!

Nenechajte si ujsť

Battlefield V sa predstavuje s ďalším trailerom. Ten prvý bol veľkým sklamaním a veľa ľudí naň nadávalo, čo sa poznamenalo aj na tom, že predaje hry zatiaľ nepatria k najväčším. Avšak nový Battlefield V trailer, ktorý vyšiel včera, vyzerá nádejne!

Čo nám ukázal Battlefield V Gamescom trailer?

V traileri vidíme naozaj veľké boje, ktoré ukazujú ničenie celého Rotterdamu. No to nie je všetko, Battlefield sa nebude odohrávať len v Holandsku, ale dostaneme sa napríklad aj do východnej Afriky. Narozdiel od prvého traileru, tento vyzerá dosť dobre, čo je vidieť už aj v komentároch na YouTube. No zrejme najväčšie prekvapenie tohto dvojminútového traileru nás čakalo pri konci, kde sa nám ukázal aj toľko spomínaný Battle Royale mód.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=-FEgeuGsmzQ]

Ako bude vyzerať Battle Royale mód?

Battle Royale je očakávanou súčasťou ako Battlefieldu, tak aj jeho konkurencie, Call of Duty. Avšak štúdio DICE nám vo včerajšom traileri trošku poodhalilo, ako to bude vyzerať. Boje budú zrejme prebiehať aj klasicky s tankami a všetkým, čo k tomu patrí, čo podľa mňa nie je najlepšia voľba, ale to už uvidíme až neskôr v hre. Naháňať nás bude ako v pravej Battle Royale hre kruh, ktorý tentokrát bude ohnivý a bude ničiť všetko, čo mu bude stáť v ceste. Čiže aj domy, stromy a podobne. Vyzerá to naozaj zaujímavo a my sa už len tešíme na október, kedy hra vyjde.

nový Battlefield V trailer
Zdroj: youtube.com

Kedy si Battlefield zahráme a koľko nás bude stáť?

Plná verzia k nám príde už 19. októbra na PC, Xbox One aj PlayStation 4. Hru si však môžeme predobjednať už teraz, v dvoch edíciách: Standard Edition a Deluxe Edition. Tá klasická nás bude stáť 60€ a Deluxe 80€. 

Čo hovoríte na nový trailer od DICE? Myslíte si, že Battle Royale sa uchytí aj v hre ako Battlelfield V?

Zdroj: metro.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -