Tohtoročný Super Bowl nám priniesol oficiálny trailer na seriál The Falcon and The Winter Soldier

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tohtoročný Super Bowl bol určite potešením nie len pre fanúšikov amerického futbalu, ale aj pre fanúšikov filmov. Štúdio Disney odhalilo pár spotov a trailerov, medzi ktorými určite zarezonoval trailer na nový Marvel seriál, ktorý má začať vychádzať v marci. Oficiálny trailer na seriál The Falcon and The Winter Soldier je vonku a je plný akcie, na ktorú sa všetci tešíme.

MCU sa po novom rozrastá už aj o seriály. Prvým seriálom je WandaVision, ktorý začal vychádzať v januári a doposiaľ sme si mohli pozrieť už päť častí, pričom každá nová časť je lepšia ako predchádzajúca. WandaVision by mal skončiť akurát tak, že týždeň po jeho konci začne vychádzať The Falcon and The Winter Soldier a tak nezostaneme ani chvíľu bez Marvel tvorby.

Oficiálny trailer na seriál The Falcon and The Winter Soldier

Oficiálny trailer je vonku a prináša nám naozaj veľa akcie, no taktiež má aj humornú stránku. Takýmito ekvivalentami by sme mohli pokojne nazvať aj vzťah medzi hlavnými protagonistami Samom Wilsonom a.k.a. Falconom (Anthony Mackie) a medzi Buckym Barnesom a.k.a. Winter Soldierom (Sebastian Stan). Trailer sa dokonca začal tak, že boli na akomsi partnerskom sedení.

Dynamický vzťah medzi týmito dvoma začal už vo filme Captain America: Civil War a postupne pokračoval cez ďalšie projekty až do ich vlastného seriálu. Okrem nich dvoch sme sa v ukážke dočkali aj agentky Sharon Carter (Emily Van Camp). Tú sme naposledy videli v už spomínanom treťom filme Captaina Americu. Agentka Carter si pre seba v traileri uchmatla aj jednu bojovú scénu.

the falcon and the winter soldier
Zdroj: slashgear.com

Čaká nás niekoľko záporákov

Okrem humoru nás v seriáli čaká veľa akcie, bojov a výbuchov. Bucky so Samom sa musia spojiť proti starému nepriateľovi Baronovi Zemovi (Daniel Brühl), ktorý chce už dlhodobo zničiť superhrdinov. Postava si zopakuje svoju úlohu záporáka, tentokrát ale aj s ikonickou komiksovou fialovou maskou, ktorú sme na chvíľu mohli zahliadnuť v novom traileri.

On však nebude jediná hrozba. Hlavní protagonisti budú bojovať aj proti anarchistickej skupine Flag-Smashers, ktorá im v ukážke dávala poriadne zabrať. K tomu všetkému sa budú musieť ešte vysporiadať s miláčikom národa Johnom Walkerom (Wyatt Russell). Ten bol zvolený ako nový Captain America aj napriek tomu, že si Steve Rogers vybral ako svojho nástupcu Sama.

the falcon and the winter soldier
Zdroj: nypressnews.com

John Walker nám bol ale predstavený len na pár sekúnd a tak ešte celkom nevieme, akú v seriáli zohrá rolu. Dôležitou časťou seriálu bude ale určite samotný Captain America a hlavne jeho odkaz, na ktorom je založený celý seriál. V ukážke to dokonca vyzeralo, ako keby mu vzdávali hold. Ako to všetko ale naozaj do seba zapadne uvidíme až 19. marca, kedy seriál začne vychádzať na Disney+.

Čo vravíte na oficiálny trailer? Tešíte sa na seriál The Falcon and The Winter Soldier? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -