Poznáme osudy seriálov The Punisher a Jessica Jones! Prežili masaker od Netflixu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Aký je osud seriálov The Punisher a Jessica Jones?

Bolo pochopiteľné, keď sa pred pár mesiacmi rozhodol Netflix zrušiť jeden z ich veľkých Marvel seriálov, Iron Fist. Mal hrozné hodnotenia a príliš neočaril ani divákov. Zvláštne však bolo až to, keď sa zrušeniu dočkal aj seriál Luke Cage. Ten totiž dostával bravúrne ohlasy, ale tak asi nebola sledovanosť taká, akú si Netflix predstavoval. Ľady sa nakoniec prelomili až so zrušením Daredevila, ktorý patril medzi ich najobľúbenejšie tituly a bol začiatkom celého spojenia Defenders, ktoré dalo dokopy všetkých televíznych Marvel hrdinov.

Už vtedy bolo jasné, že niečo sa muselo udiať s dohodou medzi Marvelom a Netflixom. Živí zostali len Punisher s Jessicou Jones. Punisher práve odpremiéroval druhú sériu a Jessica Jones nás už čoskoro poteší svojou treťou. Ostanú teda oni dvaja poslednými žijúcimi Netflix hrdinami? Nie. Dnešným dňom boli totiž oficiálne zrušené aj tieto dva seriály, čo znamená, že celý MCU svet na Netflixe zanikol.

Prvá séria seriálu Punisher
Zdroj: thehypedgeek.com

Žeby sa pripravovali na prechod na Disney Plus – novú streamovaciu platformu zameranú na kontent štúdia Disney? Je to možné, avšak dosť o tom pochybujeme. Už dávno by sme tu totiž takéto správy počuli a Disney by tak hneď malo nových predplatiteľov. Myslíme si, že sa naozaj musíme zmieriť s krutou realitou, ktorá hovorí jasne. Marvel hrdinovia z Netflixu nadobro skončili.

Určite išlo o skvelý projekt, ktorý si dokázal nájsť mnoho fanúšikov. Išlo o jeden z mála prípadov, kedy sa komiksoví hrdinovia predstavili v temnom a realistickejšom svetle, čo patrilo medzi veľké pozitíva celého zoskupenia Defenders. Každopádne veríme, že talentovaní tvorcovia a herci sa teraz v šoubiznise nestratia a čoskoro sa ich mená ukážu v nových veciach.

Ste smutní zo zrušenia všetkých hrdinov od Marvelu na Netflixe? Sledovali ste všetky série? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -