Posledný trailer na anime Pacific Rim: The Black ťa opäť navnadí na epický stret medzi Kaiju a Jaegermi

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix vydal posledný trailer k nadchádzajúcemu anime Pacific Rim: The Black, ktoré sa na streamovacej platforme objaví už 4. marca 2021. Najnovšia ukážka je opäť nabitá novými skvelými zábermi a odhaľuje aj lepšie podrobnosti týkajúce sa príbehu.

Anime pochádza z dielne showrunnerov Craiga Kylea a Grega Johnsona. Scenárista Craig Kyle sa najviac preslávil vďaka Marvelu, v ktorom je práve on stvoriteľom mutantky X-23 a v roku 2017 napísal scenár k filmu Thor: Ragnarok. Za výrobou bude stáť spoločnosť Legendary Enterteinment. O dokonalé animácie sa postará Animation Polygon Pictures.

Trailer na Netflix anime Pacific Rim: The Black

Súboj robotov Jaeger a monštier Kaiju sa tentokrát presunie do Austrálie. Pripravovaná séria nás zavedie ešte pred dejovú líniu pôvodných dvoch filmov (Ohnivý kruh z roku 2013 a Pacific Rim: Povstanie z roku 2018). Svet ovládli Kaiju a celé ľudstvo sa ocitá v beznádejnej situácii, ktorú musia zachrániť dvaja súrodenci. Idealistický dospievajúci chlapec a jeho naivná mladšia sestra.

Tým sa podarí nájsť starého Jaegera a spoločnými silami sa púšťajú do najnáročnejšej misie v ich životoch. Obaja sú nútení pilotovať opusteného Jaegera cez nepriateľskú krajinu v zúfalej snahe nájsť svojich nezvestných rodičov.

anime Pacific Rim: The Black
Zdroj: joblo.com

Oficiálna synopsa:

„Boli časy, keď Kaiju povstali z Tichého oceánu, aby sa postavili do cesty gigantickým robotom Jaegerom, ktorých ľudstvo zostrojilo na boj proti nim. Tento čas je už za nami. Teraz prepadli Kaiju Austráliu, čo vynútilo v evakuáciu celého kontinentu. Súrodenecká dvojica Taylor a Hayley, ktorí zostali stále pri sebe, sa pustili do zúfalého pátrania po svojich nezvestných rodičoch. Naučili sa pilotovať dávno opusteného Jaegera, ktorý im pomôže v pátraní a dá im čo i len najmenšiu nádej na prežitie.“

Ak si videl pôvodné dva filmy z franšízy a bavili ťa, no nie si fanúšikom anime, skúsiť by si to mal aj tak. Toto najnovšie anime od Netflixu vyzerá naozaj vzrušujúco, o čom ťa veľmi jednoducho presvedčí aj posledný trailer vypustený len pár dní pred premiérou.

Obľubuješ Netflix a dáš šancu novému anime Pacific Rim: The Black, ktorého posledný trailer sa konečne ukázal? Názor nám nezabudni zanechať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -