Detaily ohľadom 6 nových jaegerov vo filme Pacific Rim: Uprising boli odhalené! Ktorý bude váš obľúbený?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Režisér nadchádzajúceho filmu Pacific Rim: Uprising, Steven S. DeKnight, nám konečne ponúkol detaily ohľadom šiestich nových jaegerov. Tých uvidíme práve v pokračovaní na originálne epické sci-fi Guillerma del Tora. Potom, čo sa scenárista/režisér ukázal na tohtoročnom Comic Cone v New Yorku, bolo zjavne vidieť, že nedokáže potlačiť svoju radosť. Z odhaľovania nových informácií nedočkavým fanúšikom má totižto veľkú radosť. Neustále dookola ukazuje a potvrdzuje, ako veľmi uznáva originálnu prácu del Tora a dúfa, že vo filmovej sérii bude pokračovať úspešne.

Prvé pohľady prostredníctvom fotiek štyroch jaeger mechov, ktoré boli vybudované počas desiatich rokov medzi dvoma filmami, nám odhalili mená a nejaké základné informácie. Teraz sa konečne môžeme pozrieť aj na dvoch zvyšných, ktorí sú pravdepodobne najzaujímavejší.

Kaiju sú v pokračovaní omnoho inteligentnejšie a smrteľnejšie – rovnako silnejší sú však tentokrát aj jaegerovia samotní. Tentokrát celosvetová globálna bojová jednotka si môže dovoliť častejšie a lepšie vylepšenia, aby pred ďalšou apokalypsou svet obránili zručnejšie. Toto sú detaily ohľadom nových jaegerov, ktoré nám boli odhalené:

Gipsy Avenger

Pacific Rim: Uprising
Zdroj: screenrant.com

Gipsy Avenger je najpodobnejším dizajnom tým mechom, ktoré bojovali v prvom filme. Ide o priameho nasledovníka Gipsy Dangera. Nový jaeger je stály ovládaný cez dvojmiestny kokpit, no tentokrát už nie sú nohy operátora pripevnené na mieste. Vonkajšiu akciu v kokpite odzrkadľujú holografické displeje, pomocou ktorých sa pilot vyhýba útokom. Gipsy Avenger má taktiež novú zbraň s názvom Gravity Sling. Tá mu dovoľuje dvíhať autá či malé budovy a hodiť ich na nepriateľov. Tento jaeger je najťažší na ovládanie, no v správnych rukách je najsilnejší.

Bracer Phoenix

Bracer Pheonix je spomedzi všetkých nových jaegerov najstarší. Tento jaeger je však skutočným členom tímu, ktorý zaisťuje brutálnu silu. Troj-pilotný mech taktiež dovoľuje jednému z členov posádku zostúpiť do oblasti hrude a ovládať ničivé Vortex Cannons.

Guardian Bravo

zdroj: screenrant.com

Guardian Bravo je ďalším jaegerom, ktorý sa špecializuje v dodávaní čistej sily. Jeho špeciálnou zbraňou je zaujímavý Graphine Arc Whip, vďaka ktorému exceluje v boji na diaľku.

Titan Redeemer

zdroj: screenrant.com

Titan Redeemer je ľahko rozpoznateľný vďaka jeho obrovskej „ball of death“ zaistenej na konci jeho ruky. Ide o chodiacu demoličnú guľu.

Saber Athena

zdroj: screenrant.com

Oranžový jaeger Saber Athena je najvyspelejším mechom v jednotke. V boji je rýchly, no experimentálny. Používa ničivé plazmové meče a na ovládanie vyžaduje dokonalé ovládanie bojových umení.

Scrapper

Ako malé prekvapenie je tu aj malý jaeger s názvom Scrapper. V budúcnosti sa totižto objavuje mnoho zberačov, ktorí kradnú materiál a stavajú si vlastných mechov zo zničených a zruinovaných plátov, ktoré ostanú roztrúsené po meste po boji. Toto dodržuje základnú tému príbehu, ktorá vraví, že nezáleží na tom, odkiaľ pochádzate. Aj vy môžete byť hrdinom.

Čo vravíte na šiestich nových unikátnych jaegerov, ktorých uvidíme v akcii v nadchádzajúcom filme Pacific Rim: Uprising? Určite ide o zaujímavú jednotku mechov. Na vlastné oči ich však uvidíme už 5. apríla 2018, kedy pokračovanie dorazí do našich kín.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -