Filmy

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa sa plavia vpred s novými tvorcami

Pôvodná séria filmov Piráti z Karibiku už navždy zakotvila v prístave. Päť filmov si dokopy zarobilo nádherných 4,56 miliárd amerických dolárov, no kvalitatívne to išlo každým dielom dole vodou oceánom. Posledná časť s názvom Piráti Karibiku: Salazarova pomsta z roku 2017 si odniesla príšerné hodnotenia, na stránke Rotten Tomatoes si film vyslúžil iba nízkych 30%.

To však nič nemení na tom, že sa zárobok stále blížil ku príjemným 800 miliónom amerických dolárov. A to znamená jedinú vec – diváci majú o túto sériu ešte stále záujem. Štúdio Disney sa teda rozhodlo, že dokým sa loď s truhlicou plnou zárobkov nepotopí, tak budú so sériou pokračovať.

Zdroj: anoncraft.com

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa sa hýbu vpred

Šiesta časť by ale mala priniesť kompletný reštart série aj napriek tomu, že Salazarova pomsta skončila pomerne otvorene. Pokračovať by podľa všetkého nemal ani legendárny herec Johnny Depp ako kapitán Jack Sparrow. Predsa len ide o pomaly hasnúcu hviezdu a budúcnosť série si vieme predstaviť aj bez neho. Jeho herecké kvality sa síce popierať nedajú, no jeho entuziazmus pre Pirátov z Karibiku už dávno opadol.

Najnovšie sme sa dozvedeli, že sa o budúcnosť série postarajú scenáristi Ted Elliot a Craig Mazin. Elliot je dlhoročným scenáristom Pirátov z karibiku a v podstate sa postaral o všetky časti. Mazin je zas tvorcom bezchybného HBO seriálu Chernobyl a vypomáhal aj pri novom filme Charlieho anjeli, ktorý uvidíme už budúci mesiac.

zaujímavostí o filme Piráti z Karibiku

Zdroj: wall.alphacoders.com

Celý nový príbeh je aktuálne v rukách týchto dvoch mužov a zatiaľ netušíme, či bude nejakým spôsobom prepojený s pôvodnou sériou. O produkciu sa opäť postará Jerry Bruckheimer, ktorý mal naposledy na starosti film Blíženec s Willom Smithom. Všetci dobre vieme, ako tento titul dopadol po kritickej či finančnej stránke. Veríme teda, že sa ďalšia výprava na more podarí oveľa lepšie.

Vadí vám neprítomnosť Johnnyho Deppa v tejto sérii? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Filmy

  Prinášame vám oficiálne prvé ukážky z pokračovania hororového filmu Vlak do Pusanu

  Filmy

  TOP 6 filmov v jednom priestore. Dokáže vzniknúť skvelý film medzi štyrmi stenami?

  Filmy

  Spin-off filmu Mad Max: Zbesilá cesta má v hľadáčiku herečku Anyu Taylor-Joy do hlavnej úlohy

  7 komentárov

  Pridaj komentár