Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa sa plavia vpred s novými tvorcami

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pôvodná séria filmov Piráti z Karibiku už navždy zakotvila v prístave. Päť filmov si dokopy zarobilo nádherných 4,56 miliárd amerických dolárov, no kvalitatívne to išlo každým dielom dole vodou oceánom. Posledná časť s názvom Piráti Karibiku: Salazarova pomsta z roku 2017 si odniesla príšerné hodnotenia, na stránke Rotten Tomatoes si film vyslúžil iba nízkych 30%.

To však nič nemení na tom, že sa zárobok stále blížil ku príjemným 800 miliónom amerických dolárov. A to znamená jedinú vec – diváci majú o túto sériu ešte stále záujem. Štúdio Disney sa teda rozhodlo, že dokým sa loď s truhlicou plnou zárobkov nepotopí, tak budú so sériou pokračovať.

Zdroj: anoncraft.com

Piráti z Karibiku bez Johnnyho Deppa sa hýbu vpred

Šiesta časť by ale mala priniesť kompletný reštart série aj napriek tomu, že Salazarova pomsta skončila pomerne otvorene. Pokračovať by podľa všetkého nemal ani legendárny herec Johnny Depp ako kapitán Jack Sparrow. Predsa len ide o pomaly hasnúcu hviezdu a budúcnosť série si vieme predstaviť aj bez neho. Jeho herecké kvality sa síce popierať nedajú, no jeho entuziazmus pre Pirátov z Karibiku už dávno opadol.

Najnovšie sme sa dozvedeli, že sa o budúcnosť série postarajú scenáristi Ted Elliot a Craig Mazin. Elliot je dlhoročným scenáristom Pirátov z karibiku a v podstate sa postaral o všetky časti. Mazin je zas tvorcom bezchybného HBO seriálu Chernobyl a vypomáhal aj pri novom filme Charlieho anjeli, ktorý uvidíme už budúci mesiac.

zaujímavostí o filme Piráti z Karibiku
Zdroj: wall.alphacoders.com

Celý nový príbeh je aktuálne v rukách týchto dvoch mužov a zatiaľ netušíme, či bude nejakým spôsobom prepojený s pôvodnou sériou. O produkciu sa opäť postará Jerry Bruckheimer, ktorý mal naposledy na starosti film Blíženec s Willom Smithom. Všetci dobre vieme, ako tento titul dopadol po kritickej či finančnej stránke. Veríme teda, že sa ďalšia výprava na more podarí oveľa lepšie.

Vadí vám neprítomnosť Johnnyho Deppa v tejto sérii? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

10 COMMENTS

  1. Ako je možné že všetkým sa tie filmy páčia hlavne keď je tam slávna trojica.Aj tak ti debili dajú na 5 časť 30% to čo je.Sa nehanbite.Keď vyjde hocijaka cast pirátov z Karibiku a nebude tam slavna trojica tak neže ani daju hodnotenie ja dam hodnotenie a skusia dat oni hodnotenie nad 50% vsetko co vyjde od nich bude mať nulu.

  2. Piráti bez jacka ?? To vám rovno vravím že to pozerať nebudem 🙂(John Deep) bol v každom diely dostal si naše srdcia …..a druha vec zato že niaky ľudia niekde hodnotia za to by mali vymeniť kapitána jacka sperowa ???

  3. Ja milujem pirátov z toho dôvodu že tam hraje Jack Sparrow pardón KAPITÁN Jack Sparrow😂+ Vill Térner a Elizabeth proste to je trojica ktorá nesmie vypadnúť to sú herci čo tam musia byť ten film je zábavný a super len kôli nim a tie ich hlášky sú najlepšie preto ludia ten film milujú a zabávajú sa na ňom ak 1 postava vypadne nebude to už také dobré😔

  4. Pirátov z Karibiku som milovala aj milujem, najmä koli Jackovy ( Johny Depp) a je super, že chcú spraviť další film, ale pokial tam Jack nebude nových pirátov pozerať nemienim. Ďakujem za pochopenie

  5. Milý Adam,autor clanku,tak piratov z Karibiku bez pirata Jacka si teda vobec nevieme predstavit.Myslim,ze hlavne Johnny Depp,svojim umeleckym,hereckym vkladom prispel k tomu,aby boli tieto serie uspesne.Ako vieme,on sam dal Jackovi svoj osobity charakter,podla tvorcov,sa mal spravat,pohybovat a rozpravat inak….Bez JD bude dalsi diel prepadak…a ano jeho herecka hviezda uplynule roky slabla,az skoro zhasla kvoli vykonstruovanej kauze jeho ex,ale postupne sa dostava k plnej ziare…tak nechajme sa prekvapit a nerobme urychlene zavery…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -