PlayStation novinky: Vyššia cena PS Plus a bezplatné hry tohto mesiaca!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

PlayStation Novinky #1

Bezplatné hry pre členov PlayStation Plus

Jún je konečne tu a Sony predstavilo bezplatné hry pre členov PlayStation Plus na tento mesiac! Stiahnuť si ich budete môcť od 4. júna a na účte ich budete mať vždy, keď budete mať zaplatené členstvo. Tento mesiac vyzerá naozaj úžasne a určite vás prinúti zaplatiť si aspoň mesačné členstvo.

Prvou hrou je Borderlands: The Handsome Collection, ktorá obsahuje hry Borderlands 2 a Borderlands: The Pre-Sequel. Okrem toho sú tam zahrnuté aj všetky DLC a Ultra HD textúry pre vlastníkov PlayStation Pro. A to všetko iba pár mesiacov pred vydaním hry Borderlands 3!

Druhou hrou je klasika Sonic Mania, pretože svet opäť zažíva boom tejto postavy. Najprv sa do sveta dostal trailer na hraný film a iba pár dní dozadu vyšla závodná hra Team Sonic Racing.

Vyššie ceny PlayStation Plus

Zvyšovanie cien členstva PlayStation Plus bohužiaľ zasiahne aj Slovensko. Európske krajiny to našťastie nezasiahne tak hrozivo, no niektoré si poriadne priplatia. Pre Eurozónu sa cena ročného (59,99 €) a trojmesačného (24,99 €) členstva nezmení. Zmenu pocíti iba mesačné členstvo, ktoré sa z 7,99 € zdraží na 8,99 €, teda o 1 €. Všetky zdraženia nájdete na tomto odkaze a platnosť nadobudnú už 1. augusta 2019.

Zľavy počas Days of Play 2019

PlayStation
Zdroj: dualshockers.com

Ako hovorí ich oficiálna stránka, tešiť sa môžeme na „11 dní neprehliadnuteľných ponúk PlayStation“. Tie odštartujú už v piatok, 7. júna. Časovo obmedzená ponuka bude obsahovať výhodné nákupy systému PlayStation 4 a hier. Trvať bude teda od 7. do 17. júna a zľavy budú zahŕňať konzoly PS4, náhlavné súpravy PSVR a niektoré z najlepších hier pre systémy PS4.

Niektoré zo zliav –

 • Mega balenie PS VR (229,00€)

 • Bezdrôtové ovládače DUALSHOCK 4 (39,00 €)

 • Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom Gold a Platinum (59,00 €/149,00 €)

 • Exkluzívne hry pre systém PS4

  • God of War (29,99€)
  • Days Gone (49,99€)
  • Marvel’s Spider-Man (29,99€)
 • Hity pre systém PlayStation (14.99 €)

Zdroj: playstation.com, resetera.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -