Uvidíme niekedy film Venom 2 s Carnageom? Štúdio nám konečne dáva oficiálnu odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Venom bol vcelku rozporuplný. Mnohí diváci ho považujú za jedno z najväčších prekvapení minulého roka, zatiaľ čo iní ho ledva pretrpeli. Nedá sa to však poprieť: príbeh o Eddiem Brockovi a symbiontovi z vesmíru bol hit. Populárny anti-hrdina Marvelu si v kinách zarobil krásnu sumu 855,5 milióna dolárov. Z toho a dávnejších informácií nám tak bolo hneď jasné, že pokračovanie by dávalo zmysel, nič však nebolo oficiálne potvrdené. Teda až dodnes! Uvidíme niekedy film Venom 2?

Prvé recenzie na Venoma
Zdroj: hdqwalls.com

Uvidíme niekedy film Venom 2?

Ako vieme, plán na plný filmový vesmír „Venom-verse“ je už niekoľko rokov snom takmer každého milovníka komiksov. Štúdio Sony Pictures nás ochutnávkou v podobe prvého príbehu nasýtila len na malú chvíľu a teraz máme plno otázok o uskutočnení tohto sna. Máme sa tešiť na celé univerzum? Alebo ostaneme sklamaní? Dnešné skvelé novinky nám potvrdzujú, že nadchádzajúci projekt o postave menom Morbius, ktorého stvárni Jared Leto, nebude jediným očakávaným dobrodružstvom!

Portál Variety oznamuje, že štúdio najalo scenáristku minuloročného hitu, Kelly Marcel, aby napísala scenár pre film Venom 2. Na „jednotke“ pracovala ako pomocník – ku projektu sa pripojila až v neskoršej fáze a pomáhala hlavne s prepisovaním príbehu. Tentokrát však túto úlohu prevezme do vlastných rúk a my sa už nevieme dočkať, s čím príde. Okrem toho bude výkonnou producentkou. Čo nás teda čaká v pokračovaní Venoma?

Zdroj: screengeek.net

Samozrejme, do hlavnej úlohy sa vráti skvelý Tom Hardy – nebude však jediný. Tešiť sa taktiež môžeme na herečku Michelle Williams. Ako si však určite pamätáte zo záverečnej scény Venoma, tvorcovia nám sľúbili niekoho ďalšieho, a áno, aj on je potvrdený. V pokračovaní vystúpi aj Woody Harrelson, ktorý stvárni postavu známu ako Carnage! Do režisérskeho kresla zas pre zmenu pravdepodobne zasadne niekto iný ako Ruben Fleischer, kvôli problémom s načasovaním projektu. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na zmenu palety a odporcovia dostanú druhú šancu zamilovať sa.

Film Venom 2 by sme si predbežne mali pozrieť v októbri roka 2020. Čo myslíte, podarí sa štúdiu Sony Pictures zopakovať minuloročný hit?

Zdroj: boxofficemojo.com, screenrant.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -