Pokračovanie hry UNDERTALE sa nám predstavuje prvým demom! Ako sa nám páči DELTARUNE?

Nenechajte si ujsť

Indie RPG hra Undertale pred troma rokmi zožala veľký úspech, a preto bolo iba otázkou času, kedy vyjde pokračovanie. Konečne sme sa ho dočkali! A aj keď je to iba trojhodinová demo verzia, dokázala vyvolať horu teórií a fanfikcií. Poďme sa dnes pozrieť na všetko, čo nám zatiaľ odhalilo pripravované pokračovanie hry Undertale!

Zdroj: heavy.com

Pokračovanie hry Undertale – demo

Twitterový účet Tobyho Foxa (tvorcu hry Undertale) a samotnej hry Undertale začali deň pred Halloweenom žiť novou aktivitou a naznačovať blížiace sa oznámenie. Po 24 hodinách sa na účtoch objavil odkaz na stránku deltarune.com, ktorá obsahovala plno varovaní a súbor na stiahnutie. Niektorí odvážlivci si tento súbor stiahli a zistili, že to je prvá kapitola (demo) hry Deltarune.

Príbeh hry

Zdroj: gamingdose.com

Ešte stále sa nevie, či sa jedná o sequel alebo prequel a dokonca sa niektorí domnievajú, že hra sa odohráva v alternatívnom vesmíre zo sveta Undertale. Príbeh je o chlapcovi Krisovi, ktorý sa so spolužiačkou Susie dostane do podzemného temného  kráľovstva, kde spozná nových priateľov a taktiež nepriateľov.

 

Príbeh veľmi pripomína ten z hry Undertale a nájdete tu plno odkazov na postavy a lokácie práve z tohto titulu. Napríklad už len názov dvoch hier je veľmi podobný: Undertale – Deltarune, ako aj meno postavy Asriel – Ralsei. Taktiež tu je plno Easter Eggov. Hra však, aspoň zatiaľ, nemá viac koncov ako pôvodný titul.

Zhrnutie

Zdroj: dailycal.org

Hra má tri hodiny a je to ťahové RPG. Pokiaľ ste mali radi Undertale, tak Deltarune sa vám bude určite páčiť. Easter Eggov tu nájdete veľa a hudba je takisto dobrá ako v Undertale. Nový bojový systém sa mi veľmi páčil. Keby som mal hru ohodnotiť, dal by som jej 9/10 bodov. A to aj napriek tomu, že to ešte stále nie je plná verzia.

Zdroj: somhrac.sk, twitter.com, deltarune.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -