Seriály

Scenár k ôsmej sérii Game of Thrones odhaľuje osud dvoch našich obľúbených postáv!

Pozor: Článok obsahuje spoilery k ôsmej sérii Game of Thrones

Prežili naše obľúbené postavy? To je otázka, ktorú sme si všetci kládli po ukončení finále siedmej série seriálu Game of Thrones. Tormund Giantsbane a Beric Dondarrion sa pravdepodobne objavia aj v poslednej sérii, a aj keď to väčšina z nás očakávala, nemuselo sa tak nikdy stať. V poslednej časti sme totižto mali tú česť s nemrtvým drakom, ktorý zničil jedinú prekážku medzi bielymi chodcami a civilizáciou.

game of thrones prequel

Zdroj: wallpapercave.com

Stena bola zničená a do sveta Game of Thrones prišla temná éra. Rovnako tak sme si mohli všimnúť, ako sa vyššie menované postavy nachádzali na vrchole steny a ich osud v tom momente ostal neistý. No k dnešnému dňu sme sa dozvedeli niekoľko noviniek o finále a zdá sa, že sa nemusíme ničoho obávať. Tormund a Beric by mali byť totižto stále nažive.

Čo nám prinesie rok 2019 a posledná séria seriálu Game of Thrones?

HBO ešte minulý rok predložilo scenár, v ktorom sme sa mohli dočítať o finále siedmej série. Ten môžete nájsť na internete, ale jednu informáciu v ňom určite nenájdete. Kam sa podela informácia o týchto dvoch obľúbencoch? Je vysoko pravdepodobné, že po návrate Game of Thrones v roku 2019 sa herci neobjavia hneď v pilotnej časti, no bez nich si vyvrcholenie seriálu neviem predstaviť. Je možné, že im Nočný kráľ zobral život a premenil ich na bielych chodcov?

posledná séria seriálu Game of Thrones

Zdroj: digitalspy.com

Kam sa podeli Tormund a Beric?

Ako je už veľmi dobre známe, Game of Thrones sa s osudom svojich postáv vôbec nemazná. Zabíja ich ako na bežiacom páse a preto táto myšlienka nejde do hlavy. Znamenalo by to totiž, že úmrtie týchto postáv prišlo mimo obrazovky a takáto smrť nie je pre takéto postavy vôbec prijateľná. A po druhé, kto oboznámi Westeros o zničení jedinej prekážky medzi dvoma odlišnými svetmi?

Jon Snow a Daenerys Targaryen zatiaľ zhromažďujú svoje sily a nad niečím takýmto určite nepremýšľali. Aj preto bude zaujímavé sledovať veľkolepé finále jedného z najlepších a najväčších seriálov dnešnej doby. Čo si o tom myslíte vy? Máme sa pripraviť na smrť väčšiny postáv, alebo sa dočkáme zázraku a väčšina prežije? O tom však silno pochybujem a verím, že sa čoskoro dočkáme nových informácií!

Zdroj: thisisinsider.com

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  1 Comment

  Pridaj komentár