Scenár k ôsmej sérii Game of Thrones odhaľuje osud dvoch našich obľúbených postáv!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pozor: Článok obsahuje spoilery k ôsmej sérii Game of Thrones

Prežili naše obľúbené postavy? To je otázka, ktorú sme si všetci kládli po ukončení finále siedmej série seriálu Game of Thrones. Tormund Giantsbane a Beric Dondarrion sa pravdepodobne objavia aj v poslednej sérii, a aj keď to väčšina z nás očakávala, nemuselo sa tak nikdy stať. V poslednej časti sme totižto mali tú česť s nemrtvým drakom, ktorý zničil jedinú prekážku medzi bielymi chodcami a civilizáciou.

game of thrones prequel
Zdroj: wallpapercave.com

Stena bola zničená a do sveta Game of Thrones prišla temná éra. Rovnako tak sme si mohli všimnúť, ako sa vyššie menované postavy nachádzali na vrchole steny a ich osud v tom momente ostal neistý. No k dnešnému dňu sme sa dozvedeli niekoľko noviniek o finále a zdá sa, že sa nemusíme ničoho obávať. Tormund a Beric by mali byť totižto stále nažive.

Čo nám prinesie rok 2019 a posledná séria seriálu Game of Thrones?

HBO ešte minulý rok predložilo scenár, v ktorom sme sa mohli dočítať o finále siedmej série. Ten môžete nájsť na internete, ale jednu informáciu v ňom určite nenájdete. Kam sa podela informácia o týchto dvoch obľúbencoch? Je vysoko pravdepodobné, že po návrate Game of Thrones v roku 2019 sa herci neobjavia hneď v pilotnej časti, no bez nich si vyvrcholenie seriálu neviem predstaviť. Je možné, že im Nočný kráľ zobral život a premenil ich na bielych chodcov?

posledná séria seriálu Game of Thrones
Zdroj: digitalspy.com

Kam sa podeli Tormund a Beric?

Ako je už veľmi dobre známe, Game of Thrones sa s osudom svojich postáv vôbec nemazná. Zabíja ich ako na bežiacom páse a preto táto myšlienka nejde do hlavy. Znamenalo by to totiž, že úmrtie týchto postáv prišlo mimo obrazovky a takáto smrť nie je pre takéto postavy vôbec prijateľná. A po druhé, kto oboznámi Westeros o zničení jedinej prekážky medzi dvoma odlišnými svetmi?

Jon Snow a Daenerys Targaryen zatiaľ zhromažďujú svoje sily a nad niečím takýmto určite nepremýšľali. Aj preto bude zaujímavé sledovať veľkolepé finále jedného z najlepších a najväčších seriálov dnešnej doby. Čo si o tom myslíte vy? Máme sa pripraviť na smrť väčšiny postáv, alebo sa dočkáme zázraku a väčšina prežije? O tom však silno pochybujem a verím, že sa čoskoro dočkáme nových informácií!

Zdroj: thisisinsider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -