FilmyTrailery

Posledný Baby Driver trailer nás pripravuje na komédiu, ktorá dostala 100% od kritikov!

Posledný Baby Driver trailer nám pripomína, že tento film nebude iba obyčajnou komédiou!

Toto leto sa určite zasmejeme. Najnovšia komédia majstra komika Edgara Wrighta prichádza už toto leto. Jeho komédie sa vždy pýšia vynikajúcimi kritikami, no a vyzerá to tak, že ani Baby Driver nebude výnimkou. Táto bláznivá akčná jazda si totižto odnáša zatiaľ najlepšie hodnotenia roka. Na portáli Rottentomatoes im dokonca svieti nádherných 100%, čo sme naposledy mali možnosť vidieť pri horore Get Out.

Myslíte, že sa táto komédia dokáže takto vysoko aj udržať? Uvidíme, no už teraz je jasné, že nás v kinách čaká niečo špeciálne. A dokazuje nám to aj Baby Driverov posledný trailer. Ten má názov TeKillYah a jedná sa asi o jeden z najlepšie zostrihaných trailerov vôbec. No a slúži vlastne na to, aby vám ukázal všetky tie perfektné hodnotenia, ktoré za tento čas dokázal film získať.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=YirEgK7yJCg]

Takže ako som vravel, pravdepodobný víťaz na komédiu roka je pred nami. Edgar Wright jednoducho neprestáva a svoj štýl nestráca. Ak neviete, ktoré práce sú jeho tak vám napoviem. Shaun of the Dead, Hot Fuzz a Scott Pilgrim vs. the World. Všetky výborne hodnotené od ľudí ale aj kritikov. U nás si tento film môžete užiť od 27. júla. Treba teda len veriť, že kritici sa nemýlia, a že nás v kinách čaká naozaj výnimočný zážitok.

Čo vravíte na posledný trailer? Veríte, že je film skutočne taká pecka, ako nám rozprávajú v traileri? Poznáte filmy Edgara Wrighta? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár