Posledný Baby Driver trailer nás pripravuje na komédiu, ktorá dostala 100% od kritikov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Posledný Baby Driver trailer nám pripomína, že tento film nebude iba obyčajnou komédiou!

Toto leto sa určite zasmejeme. Najnovšia komédia majstra komika Edgara Wrighta prichádza už toto leto. Jeho komédie sa vždy pýšia vynikajúcimi kritikami, no a vyzerá to tak, že ani Baby Driver nebude výnimkou. Táto bláznivá akčná jazda si totižto odnáša zatiaľ najlepšie hodnotenia roka. Na portáli Rottentomatoes im dokonca svieti nádherných 100%, čo sme naposledy mali možnosť vidieť pri horore Get Out.

Myslíte, že sa táto komédia dokáže takto vysoko aj udržať? Uvidíme, no už teraz je jasné, že nás v kinách čaká niečo špeciálne. A dokazuje nám to aj Baby Driverov posledný trailer. Ten má názov TeKillYah a jedná sa asi o jeden z najlepšie zostrihaných trailerov vôbec. No a slúži vlastne na to, aby vám ukázal všetky tie perfektné hodnotenia, ktoré za tento čas dokázal film získať.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=YirEgK7yJCg]

Takže ako som vravel, pravdepodobný víťaz na komédiu roka je pred nami. Edgar Wright jednoducho neprestáva a svoj štýl nestráca. Ak neviete, ktoré práce sú jeho tak vám napoviem. Shaun of the Dead, Hot Fuzz a Scott Pilgrim vs. the World. Všetky výborne hodnotené od ľudí ale aj kritikov. U nás si tento film môžete užiť od 27. júla. Treba teda len veriť, že kritici sa nemýlia, a že nás v kinách čaká naozaj výnimočný zážitok.

Čo vravíte na posledný trailer? Veríte, že je film skutočne taká pecka, ako nám rozprávajú v traileri? Poznáte filmy Edgara Wrighta? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -