Bude posledný diel série Rýchlo a zbesilo návratom ku koreňom? Režisér jednotky sa chce totižto vrátiť!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Určite sa všetci zhodneme na tom, že kvalita série Rýchlo a zbesilo začala klesať po tretej časti. Štvorka sa ešte dala zvládnuť, no po nej sa zo série o autách stalo akčné sci-fi. Áno, musíme uznať – Zatiaľ posledný (ôsmy) diel sme si náramne užili. Ale aj to len preto, že sme ho hodnotili v čisto akčnej sfére. Od pouličných závodov sme sa dostali až po odklonenie torpéda holými rukami. Priam neuveriteľné, však? Vedeli by ste si ale predstaviť, že by sa finálny diel série (Rýchlo a zbesilo 10) vrátil ku koreňom? Oplatí sa ešte vôbec vracať ku „autičkárskej“ minulosti Rýchlo a zbesilo?

Zdroj: interactiviti.com

Posledný diel série rýchlo a zbesilo

Priam všetci milovali prvú časť Rýchlo a zbesilo. Zatiaľ čo sa u kritikov nedočkala moc veľkého úspechu, dokázala aj tak zarobiť 207.3 miliónov dolárov z rozpočtu 38 miliónov. O tento úspech sa postaral režisér Rob Cohen, ktorý by sa do franšízy rád vrátil. V rozhovore s portálom Screen Crush o jeho najnovšom filme (Hurricane Heist) stručne spomenul aj sériu Rýchlo a zbesilo. Dúfa totižto, že by mohol pre Universal zrežírovať finálny diel série, Rýchlo a zbesilo 10. Prečítajte si sami, aký má na to režisér názor:

„Vždy som dúfal v to, že sa za mnou Universal vráti a ponúkne mi réžiu poslednej časti“.

Je jasné, že séria nehodlá tak rýchlo skončiť. Film Rýchlo a zbesilo 8 predsa zarobil neuveriteľných 1,163 miliárd dolárov! Do ukončenia hlavnej ságy však ostávajú iba dva filmy a neskôr sa bude franšíza rozrastať pomocou spin-off filmov. Pôvodne sme sa snímky Rýchlo a zbesilo 9 mali dočkať v apríli 2019 a finálnej časti v apríli 2021. Karty však zamiešal spin-off Hobbs/Shaw, ktorý uvidíme v apríli 2019 a postará sa o neho režisér David Leitch (Deadpool 2, John Wick). Premiéra deviatej časti sa tak posunula na apríl 2020 s režisérom Justinom Linom (Rýchlo a zbesilo 3, 4, 5 a 6). Finálna časť by tak mala prísť v apríli roku 2021.

Zdroj: wall.alphacoders.com

Čo myslíte, postará sa o ňu režisér vôbec prvej časti? Dočkali by sme sa návratu ku koreňom, alebo by stále išlo o akčné „sci-fi“?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -