Posledný trailer na Power Rangers nám predstavuje humornú stránku filmu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Rok 2017 pokračuje a pomaly sa blížime ku pravdepodobne najzaujímavejším týždňom. O mesiac už totiž začnú prichádzať filmy ako Logan, Kráska a Zviera, Kong: Skull Island a v neposlednej rade Power Rangers. Očakávaná live-action adaptácia populárneho televízneho seriálu do našich kín dorazí 6.4. 2017. Ak sa vám to zdá ako ešte dlhá doba, pozrite si posledný Power Rangers trailer a skráťte si tým čakanie.

Trailer si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oFkulzWMotY]

Nový a zároveň finálny Power Rangers trailer

Pri srdci ma v novom traileri zahriala poznámka jedného zo Strážcov, ktorý sa prirovnáva ku Iron Manovi a Spider-Manovi. To iba dokazuje mieru sebauvedomenia, ktoré päťčlenný tím má. Tiež nám tento vtip pripomína a viac ako predošlé trailery predstavuje humornú stránku nadchádzajúceho filmu. 

Trailer je krátky, ale aj tak je plný nových záberov, ktoré sme pred tým nevideli. Či už sa jedná o komediálnu stránku, alebo scénu, v ktorej vidíme ako Rita Repulsa tvorí Goldara, určite tieto scéna iba zvyšujú naše očakávania. Na pozadí taktiež hrá originálna skladba zo starého seriálu. Som teda zvedavý, aké budú ďalšie reakcie na tento trailer a film celkovo. Štúdio Lionsgate totiž dúfa, že práve začína veľkolepú filmovú sériu.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -