FilmyTrailery

Posledný trailer na Power Rangers nám predstavuje humornú stránku filmu

Rok 2017 pokračuje a pomaly sa blížime ku pravdepodobne najzaujímavejším týždňom. O mesiac už totiž začnú prichádzať filmy ako Logan, Kráska a Zviera, Kong: Skull Island a v neposlednej rade Power Rangers. Očakávaná live-action adaptácia populárneho televízneho seriálu do našich kín dorazí 6.4. 2017. Ak sa vám to zdá ako ešte dlhá doba, pozrite si posledný Power Rangers trailer a skráťte si tým čakanie.

Trailer si pozrite tu:
[youtube https://www.youtube.com/watch?v=oFkulzWMotY]

Nový a zároveň finálny Power Rangers trailer

Pri srdci ma v novom traileri zahriala poznámka jedného zo Strážcov, ktorý sa prirovnáva ku Iron Manovi a Spider-Manovi. To iba dokazuje mieru sebauvedomenia, ktoré päťčlenný tím má. Tiež nám tento vtip pripomína a viac ako predošlé trailery predstavuje humornú stránku nadchádzajúceho filmu. 

Trailer je krátky, ale aj tak je plný nových záberov, ktoré sme pred tým nevideli. Či už sa jedná o komediálnu stránku, alebo scénu, v ktorej vidíme ako Rita Repulsa tvorí Goldara, určite tieto scéna iba zvyšujú naše očakávania. Na pozadí taktiež hrá originálna skladba zo starého seriálu. Som teda zvedavý, aké budú ďalšie reakcie na tento trailer a film celkovo. Štúdio Lionsgate totiž dúfa, že práve začína veľkolepú filmovú sériu.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Pridaj komentár